ГоловнаОстанні новини18 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Голова ДСНС Микола Чечоткін зустрівся із Головою Агенції з регулювання кризових явищ та стихійних лих Республіки Туреччини

Опубліковано: 18.10.2018, 08:27

17 жовтня відбулася робоча зустріч Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна із Головою Агенції з регулювання кризових явищ та стихійних лих Республіки Туреччини Мехметом Гюлюоглу.

В ході зустрічі Микола Чечоткін зауважив, що українська та турецька сторони вже мають досвід співробітництва у сфері реагування на надзвичайні ситуації. Зокрема в 1999 та 2011 роках Україною було надано допомогу під час ліквідації наслідків катастрофічних землетрусів, що відбулися в Турецькій Республіці.

Надзвичайні ситуації не мають кордонів і, на жаль, сучасний світ створює нові виклики та загрози, як природного, так і техногенного характеру. Ми особливо це відчуваємо в умовах військової агресії з боку Російської Федерації. І в такий нелегкий час Турецька Республіка підтримала Україну, надавши у 2015 році гуманітарну допомогу для внутрішньо-переміщених осіб та підрозділів ДСНС”, - проінформував Микола Чечоткін. “Такого роду небезпеки змушують нас бути в постійній готовності до своєчасного реагування на них, тому, як ніколи, Україна потребує підтримки, отримання новітніх знань, розробок, технічних досягнень з боку міжнародної спільноти. Відповідно, нам також є чим поділитися з іноземними партнерами”, - додав він.

В свою чергу, Мехмет Гюлюоглу проінформував, що Генеральна Агенція з надзвичайних ситуацій (AFAD) Республіки Туреччини значні зусилля спрямовує на запобігання загрозам, зокрема, природного характеру.

“Туреччина посідає третє місце у світі за кількістю жертв, пов'язаних із землетрусами. Щороку в нашій країні спостерігається щонайменше один землетрус. У зв'язку з цим було запроваджено нову модель управління наслідками стихійних лих, яка визначає пріоритетність переходу Туреччини від кризового менеджменту до управління ризиками”, - сказав пан Гюлюоглу.

Голова Служби зазначив, що ДСНС зацікавлена у налагодженні міжнародного партнерського співробітництва у життєво важливих сферах, зокрема, у питанняхзапобігання надзвичайним ситуаціям та подоланні їх наслідків, інформаційній роботі з населенням, координації дій сил під час масштабних катастроф, проведенні рятувальних операцій, авіаційного пошуку і рятування, організації домедичної та невідкладної медичної допомоги постраждалим, а також у випадках РХБЯ - загроз.

В подальшому ми маємо надію на активний розвиток нашого співробітництва, який втілиться в документах на міжурядовому рівні. Зі свого боку підтверджую готовність ДСНС взяти активну участь у підготовці та підписанні міжурядової угоди”, - підкреслив Микола Чечоткін.

9I7K8358.JPG
9I7K8361.JPG

9I7K8408(1).jpg

9I7K8413(1).jpg

 

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
15 Листопада16:57 Погребищенський район: фахівці ДСНС здійснили комплексне профілактичне відпрацювання житлового сектору
15 Листопада16:28 Рятувальники Вінниччини привітали із професійним святом працівників телерадіокомпаній (ВІДЕО)
15 Листопада08:55 УВАГА! Попередження про мокрий сніг та ожеледицю
15 Листопада08:00 Вінничани, будьте обережними, зігріваючи свою оселю!
14 Листопада14:44 Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла рятувальникам на умовах фінансового лізингу
14 Листопада14:28 З вінницькими рятувальниками проведено тренінгове заняття
12 Листопада14:57 Соцпідтримка для рятувальників: підвищення зарплат, програма винайму житла та система лізингу
12 Листопада10:40 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 49 осіб та ліквідували 1 тис. 225 пожеж
12 Листопада08:40 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
9 Листопада16:12 Іллінецький район: рятувальники проводять профілактичну роботу в сільських місцевостях
9 Листопада15:54 З рятувальниками Тиврівщини проведено тренінгове заняття
9 Листопада12:42 На Вінниччині рятувальники організували та провели “Національний урок безпеки”
9 Листопада12:23 Вінницька область: у Гайсинському районі створено ще одну місцеву пожежну команду (ВІДЕО)
9 Листопада08:10 Регулярні тренування підсилюють готовність і спроможність підрозділів ДСНС України до дій за призначенням
8 Листопада14:01 Гніванських рятувальників навчали згуртованості та доброзичливості в колективі
Останні новини