ГоловнаОстанні новини2 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

На Вінниччині відбувся круглий стіл з представниками бізнес-структур та громадських організацій (ВІДЕО)

Опубліковано: 02.11.2018, 16:19

2 листопада в кризовому центрі  ГУ ДСНС України у Вінницькій області під головуванням начальника обласного відомства полковника служби цивільного захисту Руслана Шевчука відбулася нарада спільно з представниками суб’єктів господарювання Вінницької області.

Також в нараді взяли участь заступник начальника Головного управління запобігання надзвичайним ситуаціям Олег Сторожук, заступник начальника управління - начальник відділу пожежної безпеки Управління запобігання надзвичайним ситуаціям Олег Депешко, начальник сектору з питань запобігання та виявлення корупції Олексій Дремлюга та головні інспектори районів області, суб’єкти господарювання та представники громадських організацій.

Під час круглого столу зазначено, що орган державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки України на думку громадських організацій  займає перше місце серед інших наглядових органів по рівню відкритості та результативності. Також наша служба одна з перших в державі доєдналася до системи електронного урядування.

Під час заходу всім присутнім доведено основні принципи організації державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та заходів цивільного захисту. Було опрацьовано ряд нових нормативних документів та зміни доповнень до діючих. Зокрема, спільно з представниками суб’єктів господарювання розглянуто постанови Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 715 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою України з надзвичайних ситуацій», роз’яснено основні зміни та доповнення до ПКМУ №440 від 05.06.2013 «Про затвердження Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки».

Олексій Дремлюга нагадав всім запрошеним основні вимоги Закону України від 14.10.2014р. № 1700-VII «Про запобігання корупції» та проведення індивідуальних бесід із суб’єктами господарювання діяльності щодо правових дій працівників ДСНС у Вінницькій області.

Під час круглого столу працівники Головного управління ДСНС України у Вінницькій області відповіли на всі питання які виникли в ході спілкування.

IMG_6946.JPG  IMG_6936.JPG

IMG_6940.JPG  IMG_6928.JPG

IMG_6942.JPG  IMG_6954.JPG

ГУ ДСНС України у Вінницькій області


   
Останні новини
15 Листопада16:57 Погребищенський район: фахівці ДСНС здійснили комплексне профілактичне відпрацювання житлового сектору
15 Листопада16:28 Рятувальники Вінниччини привітали із професійним святом працівників телерадіокомпаній (ВІДЕО)
15 Листопада08:55 УВАГА! Попередження про мокрий сніг та ожеледицю
15 Листопада08:00 Вінничани, будьте обережними, зігріваючи свою оселю!
14 Листопада14:44 Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла рятувальникам на умовах фінансового лізингу
14 Листопада14:28 З вінницькими рятувальниками проведено тренінгове заняття
12 Листопада14:57 Соцпідтримка для рятувальників: підвищення зарплат, програма винайму житла та система лізингу
12 Листопада10:40 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 49 осіб та ліквідували 1 тис. 225 пожеж
12 Листопада08:40 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
9 Листопада16:12 Іллінецький район: рятувальники проводять профілактичну роботу в сільських місцевостях
9 Листопада15:54 З рятувальниками Тиврівщини проведено тренінгове заняття
9 Листопада12:42 На Вінниччині рятувальники організували та провели “Національний урок безпеки”
9 Листопада12:23 Вінницька область: у Гайсинському районі створено ще одну місцеву пожежну команду (ВІДЕО)
9 Листопада08:10 Регулярні тренування підсилюють готовність і спроможність підрозділів ДСНС України до дій за призначенням
8 Листопада14:01 Гніванських рятувальників навчали згуртованості та доброзичливості в колективі
Останні новини