ГоловнаОстанні новини4 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

На Вінниччині стартували Тижні знань безпеки життєдіяльності (ВІДЕО)

Опубліковано: 04.04.2018, 11:15

 

У рамках Тижнів знань безпеки життєдіяльності, що триватимуть на Вінниччині два місяці поспіль, рятувальники розпочали цикл профілактичних заходів у всіх навчальних закладах області.

Так, 3 квітня у Вінницькому районі за підтримки голови об’єднаної територіальної громади смт Вороновиця Олександра Ковінько, фахівці Служби порятунку організували у двох загальноосвітніх школах  акцію «Безпека бренд мого життя». Зокрема, у школі-садочку с.Комарів та у Вороновицькій ЗОШ №1.

Зважаючи на різновікову наповненість закладу у с.Комарів, рятувальники намагалися у більш доступній формі розповісти малечі садочка та школярам про основні небезпеки, які чатують на дітей у побуті. Увагу вихователів та педагогів акцентували на основних темах, які вони можуть донести вихованцям під час класних годин, а батькам на зборах. Оскільки за два місяці літні канікули і школярі будуть вільні від занять та зможуть більше проводити часу на природі, рятувальники нагадали їм правила поведінки під час відпочинку біля водойм.  А також розповіли про те, яких потрібно дотримуватися правил, зокрема, й під час виявлення підозрілих та невідомих предметів. Не оминули увагою тему електричних приладів, адже з появою різного роду гаджетів дітлахи мають з ними справу майже щодня. Аби показати згуртованість та підготовку як дорослих так і малих у напрямку цивільного захисту, директор школи-садочка ініціював проведення навчальної евакуації, яку фахівці ГУ ДСНС оцінили на відмінно.

У найбільшій у Вінницькому районі вороновицькій загальноосвітній школі №1 дітям також провели навчальну евакуацію, показові навчання з гасіння відкритого полум’я підручними  та первинними засобами пожежогасіння. Продемонстрували підростаючому поколінню те, як проводиться бойове розгортання спеціальної техніки Служби порятунку у разі виникнення надзвичайної ситуації, як працює газодимозахисна служба та як прокладається рукавна лінія до осередку пожежі. В свою чергу, учні старших класів похизувалися вмінням користуватися засобами захисту органів дихання та зору – протигазами. Загалом цього дня  під час акції були присутні 692 дитини та 125 працівників двох освітніх закладів.

Цього дня завітали рятувальники разом із головою ОТГ  Олександром Ковінько ще до двох колективів дошкільних навчальних закладів смт Вороновиця – ДЗН «Ромашка» та «Веселка». Під час роз’яснювальної роботи з педагогічними та технічними працівниками даних закладів фахівці ДСНС  провели інструктажі, продемонстрували різновиди, будову та роботу вогнегасників, а також агітували вихователів та методистів до більш тісної співпраці зі Службою порятунку задля формування у свідомості дітей навичок безпеки життєдіяльності змалечку.

ФОТОАЛЬБОМ

IMG_1749.jpg IMG_1762.jpg

IMG_1753.jpg IMG_1792.jpg

IMG_1816.jpg IMG_1865.jpg

IMG_1942.jpg IMG_1983.jpg

IMG_1934.jpg IMG_1915.jpg

IMG_1998.jpg IMG_2021.jpg

IMG_2045.jpg IMG_1956.jpg

IMG_2117.jpg IMG_2142.jpg

IMG_2132.jpg IMG_2104.jpg

 

 

ГУ ДСНС України у Вінницькій області


   
Останні новини
20 Квітня16:25 “Маємо надскладні завдання для Служби на другий квартал, але я не бачу підстав для їх невирішення”, - Микола Чечоткін
20 Квітня15:44 Калинівські рятувальники проводять «Тижні знань безпеки життєдіяльності»
20 Квітня09:48 Шановні громадяни, не провокуйте пожеж в екосистемах! (ВІДЕО)
19 Квітня14:34 Глава Уряду Володимир Гройсман анонсував звіт ДСНС по перевірках громадських об’єктів
19 Квітня14:32 “Співпраця з Європейською економічною комісією ООН сприятиме зміцненню потенціалу України щодо попередження та ліквідації наслідків транскордонних надзвичайних ситуацій”, - Микола Чечоткін
19 Квітня14:21 До літинських рятувальників завітали колеги із польського міста Вольштин
19 Квітня11:15 В ДСНС обговорили питання приєднання України до Конвенції Європейської економічної комісії ООН про транскордонний вплив промислових аварій
18 Квітня15:12 м. Погребище: до рятувальників на екскурсію завітали вперше цьогоріч дошкільнята
18 Квітня12:59 Ладижинські рятувальники провели чергове пожежно-профілактичне відпрацювання у житловому секторі
18 Квітня08:43 На травневі свята рятувальники ДСНС нестимуть службу у посиленому режимі
17 Квітня14:44 У Вінницькому гарнізоні відзначили День пожежної охорони (ВІДЕО)
17 Квітня13:06 Вітальне слово начальника ГУ ДСНС України у Вінницькій області
17 Квітня10:58 Привітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Днем пожежної охорони!
16 Квітня17:21 Калинівський район: відбувся районний етап фестивалю юних пожежників (ВІДЕО)
16 Квітня14:04 м.Могилів-Подільський: рятувальники провели навчальну евакуацію у місцевій школі
Останні новини