ГоловнаСпільні накази
Знайдено: 13

Спільні накази

Спільний наказ ГУ ДСНС України у Вінницькій області та Департаменту житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації № 216/55 від 17 Серпня 2017р.
"Про затвердження Інструкції про порядок обміну інформацією у сфері запобігання виникненню та реагування на надзвичайні ситуації між Головним управлінням ДСНС України у Вінницькій області та Департаментом житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації"
Спільний наказ ГУ ДСНС України у Вінницькій області та Вінницької філії ПАТ “Укртелеком” № 162 /139 від 23 Травня 2017р.
"Про інформаційну взаємодію при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з відключенням об’єктів телекомунікацій та порушеннямзв’язку з населеними пунктами"
Спільний наказ ГУ ДСНС України у Вінницькій області та Вінницького обласного військового комісаріату № 160/269 від 22 Травня 2017р.
"Про порядок взаємодії щодо запобігання та реагування на надзвичайні ситуації на військових об’єктах ЗС України"
Спільний наказ ГУ ДСНС України у Вінницькій області, Служби автомобільних доріг у Вінницькій області та ДП “Вінницький облавтодор” № 158/49/72 від 19 Травня 2017р.
"Про інформаційну взаємодію при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з порушенням (переривом) автомобільного сполучення"
Спільний наказ ГУ ДСНС України у Вінницькій області та Вінницького регіонального управління водними ресурсами № 148/46 від 12 Травня 2017р.
"Про взаємодію при виникненні надзвичайнихситуацій, пов’язаних гідродинамічними аваріями"

    Твіт