Наказ №6 від 14.01.2016 р.

 ЗАТВЕРДЖЕНО

наказ ГУ ДСНС України

у Вінницькій області

«14» січня 2016 р.  № 6

 

 

 (з основної діяльності)

 

 

Про організацію чергувань в

Консультаційному центрі

Головного управління ДСНС України

у Вінницькій області

 

 

На виконання вимог окремого доручення голови ДСНС України від 05.02.2015 року за № В-41 «Про організацію тимчасового цілодобового чергування в консультаційних центрах», розпорядження Голови Вінницької ОДА від 12.02.2015 року за № 83 «Про організацію роботи Консультаційного центру з питань цивільного захисту при ГУ ДСНС у Вінницькій області та положення про Консультаційний центр ГУ ДСНС у Вінницькій області,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Залучити до цілодобового чергування в Консультаційному центрі Головного управління осіб начальницького складу Управління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, відділу ресурсного забезпечення, відділу персоналу, служби безпеки дорожнього руху, сектору мобілізаційної роботи, відділів та секторів центру забезпечення діяльності.

 

  1. Розподіл часу чергування в робочі дні: з 08.30 до 17.00 – фахівець відділу нормативно-технічной роботи та контролю за особливо важливими об’єктами ЦЗД старший лейтенант служби цивільного захисту Мазур Є В., фахівець відділу профілактичної роботи, розслідування пожеж та контролю застосування санкцій ЦЗД старший лейтенант служби цивільного захисту Стародуб А.О. та провідний інспектор відділу пожежної безпеки Управління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту старший лейтенант служби цивільного захисту Гикавчук Л.В.; з 17.00 по 08.30 – 1 співробітник визначений в п. 1 згідно графіку чергувань; в вихідні та святкові дні – 2 співробітники визначені в п. 1 згідно графіку чергувань.

 

  1. Графік чергувань складається керівником Консультаційного центру кожного місяця та затверджується начальником Головного управління або особою, яка його заміщає.

 

  1. Відповідальним за організацію чергування в Консультаційному центрі призначається особа старша за спеціальним званням або за посадою.

 

  1. Порядок чергування та заміни чергових, згідно графіку чергувань, визначають начальники відповідних підрозділів (або особи, що їх заміщають) та надають до 25 числа кожного місяця керівнику Консультаційного центра.

 

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник                                                                                  Р.Б.Шевчук