Контраст
Шрифт

Вінницькі рятувальники вшанували пам'ять учасників війни в Афганістані (ВІДЕО)

clock
15.02.2013 11:10

15 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан в актовій залі Управління ДСНС у Вінницькій області було проведено святковий концерт, під час якого були відзначені нагородами учасники бойових дій начальник чергової зміни оперативно-координаційного центру, підполковник служби цивільного захисту Юрій Рудак, командир відділення ДПРЧ-29 прапорщик служби цивільного захисту Роман Дудник, водій ДПРЧ-21, старший сержант служби цивільного захисту Віктор Козінський.

Начальник Управління ДСНС у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук звернувся з вітальним словом до присутніх, відзначивши героїзм наших співвітчизників. Дев'ять років, один місяць та вісімнадцять днів продовжувалася «афганська війна», яка скалічила долі тисяч людей. У нашій пам’яті назавжди залишиться сторінка  історії, на якій закарбована мужність та відвага наших солдатів.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували світлу пам’ять загиблих воїнів та висловили повагу учасникам бойових дій, які досі залишаються в строю.

Прес-служба УДСНС у Вінницькій області.

 

Схожі матеріали