Контраст
Шрифт

Привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій з нагоди Дня захисника Вітчизни

clock
22.02.2013 10:50

Товариші генерали, офіцери, особовий склад органів і підрозділів цивільного захисту, курсанти, працівники служби цивільного захисту! Дорогі ветерани!

Щиро вітаю вас з Днем захисника Вітчизни!

У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, патріотів своєї країни та святим обов’язком кожного громадянина.

Цього дня ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити й ростити дітей та онуків.

Свято 23 лютого – це не тільки свято військових. Виконуючи завдання, поставлені Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем, весь особовий склад органів і підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій забезпечує надійний захист народу України від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, знаходиться  в постійній готовності прийти на допомогу тим, хто її потребує.

Своїх захисників вшановує вся Україна. Та найбільша шана вам, дорогі ветерани. Перед вами ми схиляємося,  у вас вчимося любити Вітчизну.

Зичу вам міцного здоров’я, надійного родинного тилу, звершення всіх ваших мрій і побажань та високих досягнень у нелегкій праці на благо держави!

Голова Державної служби України

з надзвичайних ситуацій                                                  Михайло Болотських

Схожі матеріали