Контраст
Шрифт

Шановні ветерани пожежної охорони! Щиро вітаю вас з Днем вшанування ветеранів пожежної охорони!

clock
29.01.2013 10:00

Щиро вітаю вас з Днем вшанування ветеранів пожежної охорони!

Рятувати життя і майно людей від вогню - справа не проста, навіть небезпечна, яка вимагає рішучості, відповідальності, постійної бойової готовності, дуже часто й здатності на героїчні вчинки, що перевищують людські можливості. Обирали її завжди люди мужні, сильні духом, морально і фізично загартовані. Далеко не кожен наважиться ступити на шлях, пов’язаний із щоденним ризиком, двобоєм зі смертельно небезпечною стихією - вогнем, боротьбою за порятунок людей та їх матеріальних цінностей. Ті ж, хто свідомо зробив свій вибір, залишаються вірним йому на все життя. Тисячі успішно ліквідованих пожеж і врятованих із вогняної пастки людей - найкраще підтвердження вагомого внеску пожежників у становлення й зміцнення Української держави.

На особливу подяку заслуговують сьогодні ветерани пожежної охорони. Вже перебуваючи на заслуженому відпочинку, вони щедро передають свій багатий досвід молоді. Вони радіють успіхам і переживають через невдачі служби, якій віддали не один рік, залишившись вірними своєму покликанню.

Від щирого серця дякую вам за професіоналізм, витримку, врятовані життя та матеріальні цінності і бажаю всім вам міцного здоров’я, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, благополуччя, миру і добра!

З повагою,

Руслан Шевчук,

начальник Територіального управління

МНС України у Вінницькій області

Схожі матеріали