Контраст
Шрифт

Рятувальники вшанували ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони (ВІДЕО)

clock
29.01.2013 10:33

29 січня в  актовій залі ТУ МНС у Вінницькій області відбулися урочисті заходи з нагоди дня вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони. До всіх присутніх з вітальним словом звернувся начальник Територіального управління полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук:

- 29 січня ми відзначаємо знаменну дату, свято всіх тих, хто вірою і правдою не одне десятиліття служив людям, захищаючи їх від вогнянної стихії. Слід зазначити,  що ми  ніколи не забудемо про людей, які віддали служінню пожежній справі найкращі роки, виховали не одне покоління професіоналів.

Руслан Богданович також побажав присутнім усіляких гараздів, здоров’я та родинного тепла й затишку. З нагоди свята, а також за багаторічну сумлінну службу та вагомий особистий внесок у розвиток пожежної охорони, ветеранам пожежної служби було вручено відомчі нагороди та почесні грамоти.

У свою чергу ветерани пожежної охорони висловили на адресу керівництва Територіального управління МНС в області слова вдячності за теплий прийом, за те, що їх пам’ятають та шанують.

Закінчилося свято урочистим концертом, підготовленим естрадно-духовим оркестром ТУ МНС.

 

Прес-служба ТУ МНС у Вінницькій області

Схожі матеріали