Контраст
Шрифт

Бережіть своє життя та майно від пожеж

clock
30.01.2013 14:39

Територіальне управління МНС України у Вінницькій області занепокоєне ситуацією, що склалася з початку 2013 року  з пожежами та загибеллю людей на них. На Вінниччині станом на 30 січня зареєстровано 111 пожеж, внаслідок яких пішло з життя 12 осіб.  Занепокоєння викликають пожежі у житловому секторі, частка яких – 95 відсотків від загальної кількості. Усі загиблі втратили життя у власному помешканні.

У зв’язку з зимовою порою року, часу, коли інтенсивно використовуються усі можливі обігрівальні прилади, небезпека виникнення пожеж набуває загрозливих масштабів.

Незважаючи на заходи, що вживаються оперативно-рятувальною службою, відчутних результатів досягти поки що не вдається. Не можна нехтувати правилами пожежної безпеки, не думати, що зі мною цього не станеться і мене пожежа не торкнеться. Це хибні думки. Вогонь не питає дозволу, щоб зробити свою «чорну» справу.

Щоб запобігти пожежі, просимо Вас:

 

-         не залишайте дітей, особливо малолітніх, без догляду;

-         не паліть цигарок, лежачи в ліжку;

-         не експлуатуйте печі, що мають тріщини;

-         не використовуйте для розпалення пічок легкозаймисті речовини;

-         не забувайте вимикати електроприлади перед виходом з дому;

-         не використовуйте саморобні електрообігрівачі;

-         не перевантажуйте електромережу.

Знання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути пожежі, а знання першочергових дій у разі її виникнення – допоможе зберегти життя.

Прес-служба ТУ МНС у Вінницькій області

Схожі матеріали