Контраст
Шрифт

Ігор Клименко зустрівся із Послом Італійської Республіки в Україні П'єром Франческо Дзадзо

clock
31.01.2024 19:00

Про результати офіційного візиту Посла Італійської Республіки Міністр внутрішніх справ повідомив у своєму Телеграм-каналі. 

За словами Ігоря Клименка, під час зустрічі було обговорено низку важливих питань, серед яких – надання Україні гуманітарної та військової допомоги. 

«Дякую Уряду Італії, італійському народові за ту підтримку упродовж двох років, яка надається нашій країні. Зокрема, дуже велика допомога надходить у сфері цивільного захисту», - зазначив Міністр внутрішніх справ України.

Міністр внутрішніх справ та Посол Італійської Республіки в Україні обговорили співпрацю країн у сфері лікування і реабілітації наших військовослужбовців та проєкти, що стосуються безпекової ситуації в Україні.

«Ми зацікавлені у допомозі Європи, країн «Групи Семи», безпосередньо Італії щодо побудови безпечного простору в Україні. Це і система відеоспостереження, і система розкриття злочинів - кримінальний аналіз, робота оперативних служб тощо», - розповів Ігор Клименко.


Окремий акцент - на гуманітарному розмінуванні. Італія активно долучається до цього процесу. Зокрема, надала фінансування для закупівлі двох машин механізованого розмінування саперним підрозділам ДСНС.

«Договір укладено, чекаємо поставки», - резюмував Ігор Клименко.

Своєю чергою Посол Італійської Республіки П’єр Франческо Дзадзо запевнив, що питання підтримки України у всіх сферах залишається пріоритетним.

«Ми б хотіли запевнити, що Україна буде одним із пріоритетів під час головування Італії у «Групі Семи». Ми будемо продовжувати надавати підтримку на усіх рівнях – політичному, економічному, фінансовому, військовому та гуманітарному», - запевнив П’єр Франческо Дзадзо.

Департамент комунікації МВС УКраїни

Схожі матеріали