Контраст
Шрифт

На Вінниччині проведено навчання щодо порятунку людей на воді

clock
09.02.2024 11:33

Через підвищення температури повітря крига на водоймах Вінниччини тане і не є міцною, через що існує ризик для життя і здоров’я людей, які виходять на лід.

Саме для того, щоб бути готовими надати допомогу людині, яка провалилася під кригу та належного рівня оперативної готовності рятувальних підрозділів до виконання дій з порятунку людей на воді, рятувальники провели спільні навчання на міському пляжі в м.Могилів-Подільський.

Під час тренувань відпрацювали питання взаємодії при проведенні рятувальних робіт між відомчими службами та підрозділами, а саме: 12 Державною пожежно-рятувальною частиною, міським аварійно-рятувальним відділенням та фахівцями екстреної медичної допомоги. Зокрема, відпрацьовувалися ситуації, які можуть виникнути під час перебування на льоду та способи надання допомоги потерпілому.

Для наближення подій до більш реальних, була змодельована ситуація із порятунку людини, яка провалилася під кригу. Для цього надзвичайники використали «кінець Олександрова», «соломину», рятувальне коло, мотузку, надувний човен та інше аварійно-рятувальне обладнання.

ДСНСники наголосили, що у всіх надзвичайних ситуаціях першим і основним правилом є спокій, адже паніка блокує розум та робить дії хаотичними й неконтрольованими.

Загалом, у практичному навчанні від ДСНС взяли участь 32 чоловіки особового складу.

 

Схожі матеріали