Контраст
Шрифт

На Вінниччині проведено превентивні заходи із дорослими та дітьми

clock
08.02.2024 15:18

 

Рятувальники Вінниччини систематично проводять профілактичну роботу серед селян та дітей стосовно правил  безпеки життєдіяльності.
Так, 8 лютого фахівці ДСНС провели пожежно-профілактичне відпрацювання в с.Мартинівка Жмеринської територіальої громади. 
Спілкуючись із селянами, рятувальники наголосили на неухильному дотриманні правил безпеки в побуті. Зокрема, закликали людей слідкувати за пічним опаленням й не перевантажувати електромережу. Також рятувальники розповіли людям про небезпеку виходу на тонку кригу й нагадали номери служб екстреного реагування, за яким потрібно телефонувати у разі виникнення надзвичайної ситуації. Надзвичайники також пояснили власникам будинків, як діяти в разі виявлення вибухонебезпечних предметів. 
Цього ж дня ДСНСники організували цікавий та пізнавальний захід для школярів КЗ “Мартинівький ліцей”. 
В освітньому закладі рятувальники розгорнули піротехнічну, водолазну та кінологічну локації.  Саме на них ліцеїсти мали змогу почерпнути  знання з безпеки життєдіяльності, навчитись правильному і такому вкрай важливому алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечних  предметів та на власні очі побачити спецобладнання, яке рятувальники використовують у своїй роботі. 
Піротехніки та водолази провели для дітей пізнавальні конкурси, де найактивніші, за правильні відповіді, отримали сувенірну продукцію від Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine. 
Найбільше захоплення у дітей викликало знайомство з пошуковою собакою Норісом.

 

 

 

 

 

 

Схожі матеріали