Контраст
Шрифт

На Вінниччині рятувальники навчали дорослих та дітей правил безпеки

clock
16.02.2024 13:10

З метою запобігання виникнення пожеж у житловому секторі, загибелі та травмуванню людей на них, 16 лютого фахівці ДСНС провели профілактичне відпрацювання в с.Кармалюкове Жмеринського району.

Надзвичайники, під час преветивних бесід з людьми, наголосили щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, а також пояснили як діяти в разі виявлення вибухонебезпечних предметів. А ще, закликали селян бути обачними під час відпочинку поблизу водойм. Цього ж дня на території місцевого ліцею рятувальники провели безпековий захід для учнів.

В холі навчального закладу ДСНСники розгорнули піротехнічну, водолазну та кінологічну локації. На них ліцеїсти разом зі своїми наставниками мали змогу почерпнути певні знання правил безпеки життєдіяльності та навчитись алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Кожен із присутніх ознайомився із небезпечною роботою піротехніка та приміряв важкі захисні обладунки із броні.

Водолази, своєю чергою, нагадали учням правила безпеки на воді та як надати допомогу тому, хто опинився у крижаній воді.

Вінницькі рятувальники показали також свого чотирилапого помічника Норіса. Кінолог розповів, що на постійній основі має підтримувати навички свого напарника, тому тренує його на спеціальному майданчику, або у реальних умовах – наприклад, у лісі.

Учні та адміністрація закладу подякували рятувальникам за цікаве та змістовне дозвілля, усвідомивши, як важливо бути відповідальними у питаннях безпеки.

Схожі матеріали