Контраст
Шрифт

На Вінниччині триває проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності

clock
06.02.2024 17:02

Рятувальники Вінниччини постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, аби запобігти надзвичайним ситуаціям на території області. Так, 6 лютого превентивну роботу з населенням проведено в с. Маньківка Тульчинськогої територіальної.

Саме там 4 лютого на р.Південний Буг загинуло двоє рибалок (67 та 69 років) , які провалилися під лід. В ході проведення профілактичного відпрацювання, рятувальники закликали селян не ризикувати життям та не виходити на тонку кригу, берегти своє життя, а у разі надзвичайної ситуації телефонувати за номером “101”. Також нагадали людям причини та наслідки людської недбалості при поводженні з вогнем й розповіли правила безпеки під час користування пічним, газовим опаленням та електрообігрівачами.

Батьками малолітніх дітей порадили не залишати малечу без нагляду і не дозволяти їм самостійно користуватись обігрівальними приладами та бавитись з вогнем.

Для того, аби селяни дотримувалися правил безпечної поведінки, ДСНСники розповсюджували серед них тематичні листівки застережливого характеру.

Цього ж дня пожібний захід проведено рятувальниками в с.Пиків Іванівської сільської територіальної громади Хмільницького району.

Схожі матеріали