Контраст
Шрифт

Рятувальники Вінниччини продовжують проводити відпрацювання у житлових секторах

clock
13.02.2024 16:43

Попри застереження рятувальників люди продовжують нехтувати правилами безпеки в побуті. Особливого занепокоєння викликають громадяни, які зловживають алкогольними напоями, соціально незахищені верстви населення та багатодітні родини. Їх необережність у поводженні з вогнем у побуті, нехтування елементарними правилами пожежної безпеки й призводить до трагічних наслідків.

Щоб запобігти виникненню пожеж та загибелі людей на них, рятувальники Вінниччини систематично проводять пожежно-профілактичні відпрацювання, під час яких навчають людей правил безпеки життєдіяльності.

Так, 13 лютого під час просвітницької роботи, фахівці ДСНС, спілкуючись з людьми наголосили, що категорично забороняється використовувати саморобні або несертифіковані електроприлади, а також самостійно не здійснювати ремонт обігрівальних систем та приладів.

Громадянам порадили перевіряти у якому стані перебувають обігрівальні груби та печі. Крім цього, рятувальники застерегли громадян від необережного поводження з вогнем під час паління та рекомендували не курити в ліжку. А ще надзвичайники не оминули увагою питання мінної безпеки та закликали не ігнорувати сигналів повітряної тривоги.

Схожі матеріали