Контраст
Шрифт

Рятувальники Вінниччини проводять онлайн-уроки для школярів

clock
09.02.2024 15:22

На Вінниччині рятувальники активно долучаються до навчального процесу дітей. В освітніх закладах, де навчання проводиться в режимі офлайн, організовуються теоретичні заняття та практичні відпрацювання. З учнями, які  знаходяться на дистанційному навчанні проводяться онлайн-уроки.

Тому, аби учні знали, як уберегти своє життя та вміли приймати правильні рішення в умовах надзвичайних ситуацій, фахівці ДСНС  провели онлайн-уроки в “Ковалівському ліцеї” Немирівської міської ради та загальноосвітніх навчальних закладах м.Вінниці.

Під час уроків з дітьми рятувальники обговорюють теми пожежної та мінної безпеки, а також заходити безпеки на зимових водоймах. Фахівці ДСНС розповідають дітям та педагогам про вибухонебезпечні предмети. За допомогою наочних примірників показують, який вигляд вони мають та яку небезпеку несуть.

Обговорють також першочергові дії під час виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій й нагадують дітям  номери екстрених служб за якими необідно телефонувати у тій чи інший ситуації.

Схожі матеріали