Контраст
Шрифт

Ще один клас безпеки відкрили на Вінниччині

clock
15.02.2024 12:44

На ще один безпековий простір для дітей в області стало більше. 14 лютого його відкрили на базі Жмеринського ліцею №5. Клас безпеки забезпечили наочними матеріалами, телевізором, меблями, стендами та тематичними плакатами. А ще, облаштували освітній простір сучасним комплексом для симуляції різних видів небезпеки та поведінкового моделювання людини на випадок виникнення різного роду надзвичайних подій. У класі, під час занять, діти різних вікових груп опановуватимуть знання з пожежної й мінної безпеки, принципи надання домедичної допомоги, алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Впоратися з відчуттям тривожності та втоми вихованці закладу зможуть у зоні психологічного розвантаження, про яку також подбали у Класі. Не забули тут і про найменших учасників навчального процесу. Для них, відвели окрему локацію з тематичними іграшками та дидактичним матеріалом.
Перший урок безпеки провели представники команди ДЮРП «Вогнеборці», які власне, і представили всім гостям навчальні зони.
В області це вже 388-й Клас безпеки і він є прийнятним та відповідає всім методичним рекомендаціям. Рятувальники констатують, що отримані дітьми якісні знання з правил безпеки життєдіяльності – це те, до чого прагнуть рятувальники в роботі з молодим поколінням. Оскільки, це гарантія свідомого ставлення до питання безпеки в житті кожної людини, а воно, як відомо, має формуватися ще з дитинства. Тож сьогодні ДСНСники вкотре переконалися, що майбутнє вінницьких дітей у надійних руках.

Схожі матеріали