Контраст
Шрифт

«Стійка підтримка, постійний діалог та пошук спільних рішень – основні складові надійної співпраці з Польщею», – Ігор Клименко

clock
08.02.2024 17:09

У своєму офіційному Telegram-каналі Глава МВС України Ігор Клименко розповів про онлайн-зустріч із Міністром внутрішніх справ та адміністрації Польщі Марчіном Кєрвінським.

«Під особливою увагою – безпека та спокій на спільному кордоні. Акцентував на нашій відкритості до діалогу для вирішення будь-яких проблемних ситуацій, у тому числі, на пунктах пропуску. У Польщі працює найбільша кількість закордонних підрозділів ДП «Документ». Минулого року у Варшаві, Вроцлаві, Ґданську та Кракові українці оформили майже 80 тис ID карток та близько 205 тис закордонних паспортів», – зазначив Міністр.

Окремо Ігор Клименко відзначив підтримку ДСНС України. Як відомо, Польща вже передала українським рятувальникам майже 300 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

Дякую пану Кєрвінському та Уряду Польщі. Ваша підтримка важлива для України. Сподіваюся на продовження нашої міцної співпраці!», – резюмував Ігор Клименко.

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали