У Вінниці на один Клас безпеки більше!

clock
29.11.2023 15:18

 
29 листопада у Вінниці, на базі 25-ої гуманітарної початкової школи відкрили дитячий безпековий простір. Клас безпеки відповідає усім методичним рекомендаціям. У ньому є все для того, аби формувати в учнів фундамент необхідних знань з питань безпеки. Для цього, в класі створили відповідні тематичні локації.  
Перший урок надзвичайники провели для третьокласників разом із показовою командою ДЮРП «Антипаніка» з 26-го ліцею. Учасники якої вже стали справжніми зірочками Служби порятунку Вінниці. Під час першого уроку діти разом із рятувальниками пригадали правила пожежної безпеки та вчилися організовано евакуйовуватися у разі виникнення загоряння у приміщенні. Дізналися також й про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними. Сьогодні, третьокласники отримали багато сюрпризів, серед яких цікаві вікторини з питань безпеки, солодощі та пакуночки безпеки з зошитами, наліпками та коміксами від фонду UNICEF. А ще, як талісман для Класу, від керівництва обласного рятувального відомства, діткам подарували іграшку собаки Патрона, який вже став справжнім національним героєм українських дітей.  
Позитивні емоції від отриманих знань з безпеки життєдіяльності – це те, до чого прагнуть рятувальники в роботі з молодим поколінням. Головне завдання якого, аби знання з питань безпеки життєдіяльності засвоювалися легко, а сам процес навчання був швидким та цікавим.

 

Схожі матеріали