Контраст
Шрифт

У Вінниці рятувальники провели День безпеки в ТРЦ

clock
18.02.2024 14:05

Цікаві локації, вікторини з питань безпеки та тематичні призи від надзвичайників отримали діти, які завітали на пізнавальний захід до ТРЦ "Мегамолл" у Вінниці.
ДСНСники, спільно з командою «Антипаніка» руху юних рятувальників-пожежних, нагадали правила пожежної безпеки та алгоритм дій при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів.
Продемонстрували також рятувальне оснащення, за допомогою якого бійці ДСНС ліквідовують ті чи інші надзвичайні ситуації.
Найменшим розповіли, чим небезпечний вогонь та чому діткам не можна гратися сірниками й запальничками.
Піротехніки продемонстрували макети боєприпасів та вибухових пристроїв. Кожен із присутніх ознайомився із небезпечною роботою сапера, приміряв важкі захисні обладунки із броні. Найцікавішим для малечі було спробувати пошук замаскованих «металевих іграшок» за допомогою саперського металошукача.
На локації психологів, дітвора розфарбовувала замальовки на протимінну тематику та отримала друковані кольорові листівки та брошури з мінної безпеки від UNICEF Ukraine.
А ще, діти дізналися, що таке радіаційна небезпека, чим небезпечні ігри взимку поблизу та на замерзлих водоймах, також побачили справжнього собаку-рятувальника. Найсміливіші, навіть спробували себе у ролі кінолога.
Рятувальники зазначають, що заходи такого роду краще доносять дітлахам та їхнім батькам основи безпеки життєдіяльності та в майбутньому, вбережуть багато життів. Бо правила безпеки є основою нашого життя, особливо в умовах сьогодення.

 

 

 

Схожі матеріали