ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4981

Останні новини

28 Жовтня12:33 У Гайсині рятувальники ліквідували умовну пожежу на підприємстві
8 жовтня рятувальники державної пожежно-рятувальної частини №10 спільно із екстреними службами міста провели об’єктове навчання на Газорозподільному пункті №1 АТ «Вінницягаз».
28 Жовтня08:43 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
За даними УкрГідрометцентру, 28-29 жовтня у західних (крім Закарпатської), східних, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Вінницькій, Житомирській та Київській областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки. 28-29 жовтня у західних, східних, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Вінницькій, Житомирській, Київській областях та в Криму переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
28 Жовтня08:39 ДСНС України та Державна пожежна служба Республіки Польща підсумували результати спільної роботи та визначили напрями співпраці на найближчі роки
27 жовтня у режимі онлайн відбулось VIIІ засідання україно-польської Комісії з питань рятування та захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій.
28 Жовтня08:36 Рятувальники розгортають Мобільний госпіталь ДСНС України на території Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих у Херсонській області
25 жовтня колона техніки рятувальників доправила Мобільний госпіталь ДСНС України до однієї з лікарень міста Каховка Херсонської області. Його рятувальники почали розгортати на спеціально підготовленому майданчику Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих.
28 Жовтня08:09 Не провокуйте пожеж в екосистемах! (ВІДЕО)
Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку навколишньому середовищу, а також можуть спричинити загоряння будівель, знищити лінії електромереж, газових та нафтопроводів, лісові насадження.
28 Жовтня08:08 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
В ДСНС триває кампанія з вакцинації особового складу та працівників від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
28 Жовтня07:50 Рятувальники Вінниччини нагадують громадянам правила безпечного обігріву помешкань
Статистика пожеж у помешканнях громадян, на жаль, упевнено тримається на високому рівні. До цього призводить необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхня несправність, перевантаження електромереж, тощо. У більшості випадків пожежі трапляються з вини самих громадян. Адже слідкувати за правильною роботою котлів, печей, димоходів, а також обігрівачів до безпечної роботи це — обов’язок саме мешканців будинків.
27 Жовтня15:40 На Вінниччині розпочалися навчально-методичні збори із радіаційного та хімічного захисту ДСНС
27 жовтня у Вінниці розпочалися навчально-методичні збори із спеціалістами територіальних органів ДСНС України, до повноважень яких належать питання організації та здійснення заходів радіаційного та хімічного захисту населення і територій.
27 Жовтня14:12 Рятувальники засвоюють нові навички групової взаємодії в колективі
27 жовтня психолог Головного управління провела тренінг з рятувальниками міста Бершаді на тему: «Групова взаємодія в колективі».
27 Жовтня07:50 Рятувальники ДСНС своїм прикладом закликають українців вакцинуватися (ВІДЕО)
COVID-19 обмежив нашу свободу. Крім того, страшна хвороба продовжує забирати життя наших рідних та близьких. Рятувальники ДСНС своїм прикладом закликають українців вакцинуватися, аби мати можливість жити і працювати без карантинних обмежень.
26 Жовтня15:53 Рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання у сільській місцевості
26 жовтня фахівці Тульчинського РУ ГУ провели пожежно-профілактичне відпрацювання у селищі Рудниця. Рятувальники нагадалигромадянам основні правила пожежної безпеки в побуті, дії при виявленні вибухонебезпечних предметів та правила безпечного відпочинку на природі.
26 Жовтня14:40 На Вінничччині фахівцями ДСНС проведено пожежно-профілактичне відпрацювання
26 жовтня фахівці ДСНС провели пожежно-профілактичне відпрацювання у селах Петрик, Малинівка, Садове та Селище Вінницького району.
26 Жовтня08:08 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 41 особу та ліквідували 3 тис. 123 пожежі
Упродовж минулого тижня (з 18.10 по 24.10) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
25 Жовтня15:12 З рятувальниками проведено тренінг “Групова взаємодія в колективі. Вирішуємо конфлікти”
Робота з керівною ланкою пожежно-рятувальних підрозділів — окремий напрямок роботи психологічної служби. Саме в від них, в першу чергу, залежить згуртованість колективів, взаємини між собою, а як наслідок — ефективність оперативно-рятувальної діяльності. Для керівного складу ключовими навичками є уміння ладнати з людьми. Формуванню цього вміння сприяє знання механізмів взаємосприйняття, якими є: прихильність (гарний колектив важко залишати); симпатія; довіра, тобто віра в конкретну людину чи якісь її чесноти, довіра багато в чому визначає надійність спілкування; повага.
25 Жовтня07:50 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
За даними УкрГідрометцентру, 24-26 жовтня у Вінницькій області переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
23 Жовтня12:57 Психолог Вінниччини працює над удосконаленням навичок комунікації рятувальників
З метою удосконалення власних навичок встановлення та налагодження продуктивної взаємодії, психологом Головного управління проведено тренінгове заняття зі співробітниками Управління запобігання Головного управління ДСНС України у Вінницькій області. Уміння ладнати з людьми — це особливе мистецтво.
23 Жовтня11:18 На Вінниччині перевірено готовність аварійно-рятувального загону до дій в осінньо-зимовий період
23 листопада з метою перевірки готовності техніки, засобів і сил цивільного захисту до роботи в осінньо-зимовий період, керівництво Головного управління ДСНС України у Вінницькій області перевірило забезпечення готовності до запобігання надзвичайних ситуацій, що можуть виникати під час несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду.
23 Жовтня09:41 У Києві проходять командно-штабні навчання з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту для запобігання виникненню НС на дорогах під час екстремальних погодних умов
22 жовтня в інформаційно-аналітичному центрі Державного агентства автомобільних доріг України розпочалися командно-штабні навчання з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення під час екстремальних погодних умов.
23 Жовтня07:55 В режимі відеоконференції відбулась зустріч керівництва ДСНС із Координаторкою системи ООН в Україні пані Оснат Лубрані
21 жовтня в режимі відеоконференції відбулася зустріч Голови ДСНС Миколи Чечоткіна, заступника Голови Служби Руслана Білошицького та представників апарату ДСНС із Координаторкою системи Організації Об’єднаних Націй в Україні пані Оснат Лубрані та представниками Агентства ЄС зі зменшення ризику катастроф (DRR). У ході зустрічі сторони обговорили питання співробітництва щодо удосконалення системи управління ризиками катастроф в Україні.
22 Жовтня16:19 З немирівськими вогнеборцями проведено психологічний тренінг
22 жовтня із рятувальниками міста Немирів психолог Головного управління провела тренінг на тему: «Права і обов’язки людини. Відносини з оточуючими
22 Жовтня15:34 На Вінниччині рятувальники провели навчання з ліквідації наслідків ДТП
З метою відпрацювання порядку взаємодії екстрених служб під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних подій, 22 жовтня в м. Тульчин рятувальники провели спеціальне тактичне навчання.
22 Жовтня10:00 Проведено онлайн семінар-нараду з інспекторським складом відомства за результатами роботи за 3-й квартал 2021 року
21 жовтня у Головному управлінні ДСНС України у Вінницькій області відбулась онлайн семінар-нарада з головними державними інспекторами та державними інспекторами з нагляду у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту області.
21 Жовтня08:11 На Донеччині тривають відновлювальні роботи у прифронтових населених пунктах
Кількість будинків, що постраждали в результаті бойових дій на Донеччині та потребують відновлення обчислюється тисячами. Тож, спільними зусиллями Донецької обласної державної адміністрації та ДСНС тривають ремонтні роботи у прифронтових населених пунктах.
21 Жовтня08:09 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
За даними УкрГідрометцентру, 20-22 жовтня у Вінницькій області переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
20 Жовтня16:24 Проведено семінар-нараду з фахівцями по роботі з персоналом
20 жовтня для особового складу відділу персоналу та відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення ГУ ДСНС України у Вінницькій області проведено семінар-нараду.

    Твіт