ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4784

Останні новини

27 Липня15:43 Жмеринські рятувальники провели інформаційно-профілактичне відпрацювання на аграрному підприємстві
27 липня жмеринські рятувальники провели інформаційно-роз'яснювальну роботу на сільгосппідприємстві ТОВ “Курланд”.
27 Липня09:10 Служба порятунку нагадує, що нехтування правилами безпеки під час відпочинку на водоймах призводить до загибелі громадян
Під час спеки громадяни активно вирушають до водойм. Але такий відпочинок не завжди має успішний фінал, про це свідчить сумна статистика загибелі громадян на водоймах. Варто лише на мить втратити пильність, або легковажно віднестися до свого дозвілля, і вже існує ризик для вашого життя та здоров'я.
27 Липня09:00 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 60 осіб та ліквідували 1 тис. 533 пожежі
Упродовж минулого тижня (з 19.07 по 25.07) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
27 Липня08:50 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
За даними Українського гідрометеорологічного центру, 26-27 липня у східних, Волинській, Житомирській, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Сумській, Одеській та Миколаївській областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
27 Липня08:28 Увага! попередження про грози в Україні
27 липня у західних областях грози, вдень подекуди град та шквали 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий).
26 Липня13:24 Вогнеборці Вінниччини відновлювали власні ресурси
26 липня психолог ДСНС провела тренінг «Пошук власних ресурсів» з рятувальниками ДПРЧ-26 м.Погребище. Тренінг спрямований на виявлення психоемоційних станів бійців ДСНС, зниження емоційного напруження, аналіз власних можливостей та цілей, закріплення відчуття власної значимості та дієвості особового складу. Під час практичних вправ психолог надала можливість рятувальникам попрактикуватись у самоаналізі, переглянути власні прагнення та переоцінити цілі життя, знайти нові можливості та джерела для натхнення і радості.
26 Липня10:01 Загальні тенденції перебігу стихійних метеорологічних явищ в Україні та світі
У світі спостерігається тенденція до збільшення кількості випадків стихійних метеорологічних явищ. Цьому сприяє низка чинників, зокрема, розбалансованість кліматичної системи через кліматичні зміни, діяльність людини, фізико-географічні особливості територій тощо. Стихійні метеорологічні явища у більшості випадків наносять значні збитки економіці держав і, що найгірше, тягнуть за собою людські втрати. Специфіка цих явищ полягає у їх раптовому і швидкому перебігу.
26 Липня08:56 ДСНС дбає про безпеку під час жнивної кампанії 2021 року
В Україні триває зернозбиральна кампанія. Зазвичай це період, коли на ланах зростає небезпека виникнення пожеж. Особливо, коли жнива припадають на найспекотніші тижні літа. Саме тому посилена увага рятувальників зосереджена на пожежній безпеці під час збирання врожаю. Фахівці ДСНС відвідують поля, де спілкуються з аграріями стосовно укомплектованості техніки відповідними засобами пожежогасіння та дотримання правил безпеки.
24 Липня20:36 Рятувальники взяли участь у міжнародному етнофестивалі звичаєвої культури "Живий вогонь" (ВІДЕО)
24 липня у с. Якушенці на Вінниччині відбувся міжнародний етнофестиваль звичаєвої культури "Живий вогонь".
24 Липня14:00 Вінницька область :з інспекторським складом області проведено семінар-нараду
24 липня в приміщенні актової зали Головного управління під головуванням заступника начальника управління — начальника відділу по роботі з органами влади та стратегічними об'єктами Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС, полковника служби цивільного захисту Лінчевського Євгена Анатолійовича за участі провідного фахівця відділу забезпечення заходів запобігання надзвичайних ситуацій ОРС ЦЗ підполковника служби цивільного захисту Тимошенка Олега Володимировича, заступника начальника Головного управління ДСНС України у Вінницькій області полковника служби цивільного захисту Сторужука Олега Володимировича, з інспекторським складом районних управлінь області проведено семінар-нараду.
24 Липня08:49 Вода не пробачає помилок: ДСНС стурбована статистикою утоплень на водоймах
яка, на жаль, не зупиняє людей і не змушує переглянути своє ставлення до заходів безпеки. Попри постійні застереженнями співробітників Служби порятунку, люди ігнорують найелементарніші правила поведінки на воді.
24 Липня08:47 В Україні оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
За даними УкрГідрометцентру, 24-26 липня у східних, Волинській, Житомирській області та в Криму, 26 липня і у Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Сумській, Миколаїській областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки. І такий невтішний прогноз не лише спричинить незручності для громадян, а ще й створює передумови для різкого збільшення кількості загорянь на території України.
23 Липня10:56 Підписано Галузеву угоду між ДСНС України та профспілками працівників державних установ України та трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України на 2021 - 2025 роки
22 липня 2021 року в ДСНС відбулася зустріч Голови Служби Миколи Чечоткіна та Голови Профспілки працівників державних установ України Юрія Піжука. Учасники обговорили перспективи співпраці у сфері соціальних та трудових гарантій працівників і на підтвердження подальших плідних взаємовідносин підписали Галузеву угоду між ДСНС та профспілками працівників державних установ України та трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України на 2021 - 2025 роки.
22 Липня08:51 ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ щодо події на території ПАТ «РівнеАзот» (станом на 6 год. 21 липня)
20 липня близько 17:00 поблизу м. Рівне на території заводу ПАТ «РівнеАзот» у цеху виробництва азотної кислоти сталася розгерметизація трубопроводу та разовий викид незначної кількості нітрозних газів на територію заводу.
22 Липня08:49 З початку року на водоймах країни загинуло 836 осіб! Рятувальники закликають дотримуватися правил безпеки на воді!
Лише за минулу добу вода забрала життя 20 українців. Із них 7 дітей. Проте, навіть катастрофічно високий показник смертності на водних об'єктах не лякає людей. Попри постійні застереженнями співробітників Служби порятунку, люди ігнорують найелементарніші правила поведінки на воді.
22 Липня08:37 Увага! Попередження про грози в Україні
За інформацією УкрГідрометцентру, 21 липня грози, вночі у західних, вранці та вдень у північних і центральних областях значні дощі, у південнихобластях місцями град; вдень в країні пориви вітру 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий). 22 липня у південних, східних та центральних областях грози, вночі місцями значні дощі (I рівень небезпечності, жовтий).
21 Липня08:31 Рятувальники проводять профілактичну роботу з дітьми щодо безпечної поведінки під час канікул
Для Служби порятунку навчання молодого покоління правилам безпечної життєдіяльності є одним із пріоритетних завдань. Тому, щоб літній відпочинок запам’ятався дітлахам лише приємними моментами, рятувальники впродовж літніх шкільних канікул відвідують дитячі табори та пояснюють їхнім вихованцям правила безпеки, яких необхідно дотримуватися, щоб не втрапити в халепу та уникнути різноманітних неприємностей. Також проводять роз'яснювальну роботу серед дорослих щодо безпечного дозвілля дітвори.
20 Липня15:27 Увага! Попередження про небезпечні гідрологічні явища
За даними Українського гідрометеорологічного центру, 20 - 21 липня на рiчках Карпат очiкується підвищення рівнів води над рiвнями на 08 год. 20 липня:
20 Липня08:52 Попередження про пожежну небезпеку в Україні
За інформацією УкрГідрометцентру, 20 липня в центральних областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
19 Липня16:41 На Вінниччині розпочалася комплексна перевірка територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту (ВІДЕО)
19 липня під головуванням Заступника Голови ДСНС України Миколи Ільченка та Голови Вінницької обласної державної адміністрації Сергія Борзова відбулася установча нарада щодо комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб Вінниччини, що триватиме з 19 по 30 липня.
19 Липня13:53 Ладижинські рятувальники нагадали громадянам правила поведінки під час відпочинку біля водойм
З метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах, а також задля роз’яснення відпочивальникам правил безпечного поводження на воді, 19 липня ладижинські рятувальники провели профілактичний рейд в місці масового відпочинку громадян на воді.
18 Липня08:30 Служба порятунку нагадує, що нехтування правилами безпеки під час відпочинку на водоймах призводить до загибелі громадян
Під час спеки громадяни активно вирушають до водойм. Але такий відпочинок не завжди має успішний фінал, про це свідчить сумна статистика загибелі громадян на водоймах. Варто лише на мить втратити пильність, або легковажно віднестися до свого дозвілля, і вже існує ризик для вашого життя та здоров'я.
18 Липня08:12 ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
В Україні установилась надзвичайно спекотлива погода. Тому рятувальники застерігають: безвідповідальна поведінка, примножена на небезпечні для екосистем погодні умови, призводить до катастрофічних наслідків, зокрема, й загибелі людей. А те, що основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях є саме людський фактор — можна легко підтвердити вражаючими статистичними показниками. Лише за минулу добу маємо 120 випадків загорянь на відкритих територіях та у природних екосистемах, під час яких загинуло троє людей та постраждало четверо.
17 Липня09:00 Погребищенські рятувальники провели навчання з працівниками підприємства
16 липня фахівці фахівці ДПРЧ-26 провели заняття з правил пожежної безпеки під час жнивної кампанії серед працівників ТОВ “Зоря Поділля” с. Новофастів.
16 Липня14:08 Психолог Вінниччини взяла участь у програмі тренінгового курсу
Протягом 12 – 16 липня тривав другий цикл зустрічі з реалізації пілотного проєкту міжнародної технічної допомоги "Розбудова тренінгових спроможностей МВС України з психологічного супроводу в екстремальних ситуаціях ситуаціях" у м. Дніпро.

    Твіт