ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4608

Останні новини

11 Травня16:27 Вінницькі рятувальники психологічно готуються до роботи з постраждалим населенням
11 травня з метою навчання ефективним методам самовідновлення та підготовки до роботи з населенням, з групою навчального пункту АРЗ СП психологом Головного управління проведено тренінг.
11 Травня14:19 МВС розробило проект Стратегії громадської безпеки та цивільного захисту України
Громадська безпека – це забезпечення двох принципових складових: безпека людини та безпека Держави. Основна мета МВС – створення безпечного середовища для кожного українця, у якому забезпечені права людини, захищені кордони держави, надається швидкий та якісний поліцейський сервіс й ефективна допомога у разі надзвичайної ситуації.
11 Травня11:15 З початку 2021 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили майже 20 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Нині, коли в Україні триває сезон господарських робіт, кількість виявлених ВНП значно зросла. Громадяни продовжують знаходити застарілі боєприпаси на власних подвір'ях та на відкритій місцевості.
11 Травня08:10 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
За даними УкрГідрометцентру, 11 травня центральних областей переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
11 Травня08:00 Рятувальники Вінниччини нагадують батькам про необхідність дбати про безпеку дітей!
Фахівці Служби порятунку завжди попереджають про те, що відсутність елементарного батьківського нагляду може коштувати дитині життя. Особливо коли йдеться про недогляд за малолітніми дітьми, які найчастіше не можуть правильно зорієнтуватися, опинившись у небезпечній ситуації. Наслідки ігнорування дорослими правил безпеки під час дитячого дозвілля, на жаль, не змушують себе довго чекати.
11 Травня07:52 Рятувальники попереджають про збільшення кількості пожеж на відкритих територіях та у природних екосистемах!
В Україні триває сезон господарських робіт, який насамперед супроводжується боротьбою зі сміттям та залишками рослинності шляхом спалювання. Така діяльність, за яку, між іншим, передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, призвела до того, що збільшилась кількість пожеж у природних екосистемах та на відкритих територіях. Особливо це питання стоїть гостро у період тривалих травневих вихідних.
10 Травня08:09 У період проведення в Україні заходів з нагоди Дня пам'яті та примирення рятувальники перейшли на посилений режим несення служби
У період проведення в Україні заходів з нагоди Дня пам'яті та примирення підрозділи ДСНС України перейшли на посилений режим несення служби та перебувають в готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.
10 Травня08:00 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища
За даними УкрГідрометцентру, вночі 10 травня у північних та більшості центральних областей сильні заморозки в повітрі 0-3° (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий); в Україні, крім крайнього заходу та узбережжя морів, заморозки на поверхні ґрунту 0-5° (І рівень небезпечності, жовтий).
7 Травня22:26 Вінницькі рятувальники вшанували вдову учасника Другої світової війни
7 травня, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, рятувальники Вінниччини відвідали вдову учасника Другої світової війни.
7 Травня08:58 Комунікаційники ДСНС поглибили знання щодо роботи із соціальними мережами під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій
6 травня відбулося заключне тренінгове заняття для третьої групи фахівців ДСНС по роботі із соціальними мережами під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій. Участь в онлайн семінарі взяли керівники підрозділів, що відповідають за роботу із засобами масової інформації та комунікацій з громадськістю, а також заступники начальників Головних управлінь ДСНС із реагування на надзвичайні ситуації.
7 Травня08:04 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
За даними УкрГідрометцентру, 7 травня у більшості районів центральних областей надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
5 Травня15:46 м.Калинівка: з рятувальниками проведено тренінг «Пошук власних ресурсів»
5 травня психологом ДСНС з рятувальниками ДПРЧ-19 проведено тренінг «Пошук власних ресурсів».
5 Травня14:15 З калинівськими вогнеборцями працювали психологи
Сприятливий соціально-психологічний клімат в оперативно-рятувальній службі є одним з найефективніших критеріїв праці рятувальників і якості службової діяльності. Водночас із тим сприятливий клімат залишається показником рівня соціального розвитку та психологічних резервів колективу надзвичайників. При цьому належний рівень клімату вимагає від рятувальників достатньої психологічної стійкості та здатності пристосовуватися до постійних змін в структурі керівництва й розширенню функціональних обов’язків.
5 Травня08:00 У період святкування Великодня та травневих свят рятувальники переходять на посилений режим несення служби
На період святкування Великодня та травневих свят підрозділи ДСНС України переходять на посилений режим несення служби та перебувають в готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.
4 Травня09:33 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 47 осіб та ліквідували 1 тис. 633 пожеж
Упродовж минулого тижня (з 26.04 по 02.05) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
3 Травня08:31 Привітання Голови ДСНС України з Великоднем!
Величне свято Великодня сповнює наші серця світлими почуттями радості, любові, надії та віри, спонукає кожного до добрих вчинків та корисних справ. Ми завжди чекаємо його з відкритою душею та щирим серцем.
2 Травня08:10 Випалювання сухостою — незаконна діяльність, що призводить до вельми трагічний наслідків та матеріальних втрат
В Україні розпочався пожежонебезпечний період. У цей час, унаслідок необережного поводження з вогнем, або ж зумисного підпалу сухостою, можуть бути знищені гектари природних екосистем, а разом з тим — тварини та птахи, які там мешкають. Якщо ж для людей це не вагомий аргумент (як показує практика), варто задуматися про безпеку власних садиб, а також своє життя та здоров'я. Адже нерідко вогонь із сухостою перекидається на житлові будинки та господарчі споруди, більше того, навіть самі палії стають жертвами зумисно спровокованого полум'я.
2 Травня08:00 Служба порятунку попереджає про збільшення кількості пожеж на відкритих територіях!
В Україні триває сезон господарських робіт, який насамперед супроводжується боротьбою зі сміттям та залишками рослинності шляхом спалювання.
1 Травня08:01 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
За даними УкрГідрометцентру, 2 травня у Вінницькій області надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
30 Квітня14:59 Шаргородські рятувальники провели профілактичні бесіди з настоятелями храмів
30 квітня шаргородські рятувальники провели профілактичну бесіду із настоятелями культових споруд розташованих на території району.
30 Квітня14:00 Хмільницький район: рятувальники провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами
30 квітня калинівські рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання у с. Павлівка Калинівської територіальної громади.
29 Квітня13:13 м.Ямпіль:рятувальники провели інформаційну роботу з населенням
29 квітня рятувальники Ямпільського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання в селах Клембівка та Цекинівка.
29 Квітня13:05 Ямпільські рятувальники провели профілактичні бесіди з настоятелями храмів
2 травня віряни святкуватимуть Великдень, тому в храмах відбуватимуться богослужіння, використовуватиметься відкритий вогонь, що значно підвищить небезпеку виникнення пожеж у культових спорудах. Саме тому, напередодні свята фахівці Служби порятунку проводять активну профілактичну роботу зі священнослужителями та громадянами, щоб вкотре нагадати правила пожежної безпеки як у храмах, так і вдома.
29 Квітня08:45 Усі підрозділи МВС готуються до забезпечення публічної безпеки під час травневих свят, — Сергій Яровий
Напередодні травневих свят відбулась селекторна нарада під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового. "Починаючи з першого травня Україну чекають тривалі свята - Великдень, травневі свята та дні пам'яті й вшанування жертв Другої світової війни. Тому, всі підрозділи МВС повинні бути готові до забезпечення публічної безпеки та порядку на період травневих подій", — сказав він.

    Твіт