ГоловнаОстанні новини18 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Голова ДСНС Микола Чечоткін зустрівся із Головою Агенції з регулювання кризових явищ та стихійних лих Республіки Туреччини

Опубліковано: 18.10.2018, 08:27

17 жовтня відбулася робоча зустріч Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна із Головою Агенції з регулювання кризових явищ та стихійних лих Республіки Туреччини Мехметом Гюлюоглу.

В ході зустрічі Микола Чечоткін зауважив, що українська та турецька сторони вже мають досвід співробітництва у сфері реагування на надзвичайні ситуації. Зокрема в 1999 та 2011 роках Україною було надано допомогу під час ліквідації наслідків катастрофічних землетрусів, що відбулися в Турецькій Республіці.

Надзвичайні ситуації не мають кордонів і, на жаль, сучасний світ створює нові виклики та загрози, як природного, так і техногенного характеру. Ми особливо це відчуваємо в умовах військової агресії з боку Російської Федерації. І в такий нелегкий час Турецька Республіка підтримала Україну, надавши у 2015 році гуманітарну допомогу для внутрішньо-переміщених осіб та підрозділів ДСНС”, - проінформував Микола Чечоткін. “Такого роду небезпеки змушують нас бути в постійній готовності до своєчасного реагування на них, тому, як ніколи, Україна потребує підтримки, отримання новітніх знань, розробок, технічних досягнень з боку міжнародної спільноти. Відповідно, нам також є чим поділитися з іноземними партнерами”, - додав він.

В свою чергу, Мехмет Гюлюоглу проінформував, що Генеральна Агенція з надзвичайних ситуацій (AFAD) Республіки Туреччини значні зусилля спрямовує на запобігання загрозам, зокрема, природного характеру.

“Туреччина посідає третє місце у світі за кількістю жертв, пов'язаних із землетрусами. Щороку в нашій країні спостерігається щонайменше один землетрус. У зв'язку з цим було запроваджено нову модель управління наслідками стихійних лих, яка визначає пріоритетність переходу Туреччини від кризового менеджменту до управління ризиками”, - сказав пан Гюлюоглу.

Голова Служби зазначив, що ДСНС зацікавлена у налагодженні міжнародного партнерського співробітництва у життєво важливих сферах, зокрема, у питанняхзапобігання надзвичайним ситуаціям та подоланні їх наслідків, інформаційній роботі з населенням, координації дій сил під час масштабних катастроф, проведенні рятувальних операцій, авіаційного пошуку і рятування, організації домедичної та невідкладної медичної допомоги постраждалим, а також у випадках РХБЯ - загроз.

В подальшому ми маємо надію на активний розвиток нашого співробітництва, який втілиться в документах на міжурядовому рівні. Зі свого боку підтверджую готовність ДСНС взяти активну участь у підготовці та підписанні міжурядової угоди”, - підкреслив Микола Чечоткін.

9I7K8358.JPG
9I7K8361.JPG

9I7K8408(1).jpg

9I7K8413(1).jpg

 

Прес-служба ДСНС України


   
Останні новини
25 Березня13:04 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
25 Березня12:07 Школярі відвідали музей пожежно-рятувальної служби
25 Березня10:31 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 115 осіб та ліквідували 3 тис. 260 пожеж
25 Березня08:04 Шановні громадяни, не провокуйте пожеж в екосистемах! (ВІДЕО)
22 Березня08:05 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
21 Березня16:22 У Гнівані відбувся міський етап фестивалю дружин юних пожежників
21 Березня09:53 З нагоди Всесвітнього дня людини з синдромом Дауна рятувальники ДСНС влаштували надзвичайне свято для сонячних дітей
21 Березня08:16 Рятувальники закликають українців не провокувати пожежі у природних екосистемах
21 Березня08:15 Українські рятувальники перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням
20 Березня08:47 З початку 2019 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 5 тисяч вибухонебезпечних предметів
19 Березня17:00 м.Вінниця: проведено нараду з інспекторським складом міського управління
19 Березня08:13 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 44 особи та ліквідували 2 тис. 264 пожежі
18 Березня11:47 Психологи ДСНС провели триденний тренінг зі співробітниками «Міжнародного аеропорту «Бориспіль»
18 Березня08:43 Українські рятувальники готуються до масштабних міжнародних навчань WEBER RESCUE DAYS
15 Березня15:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
Останні новини