ГоловнаОстанні новини8 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники ДСНС відпрацьовують взаємодію між екстреними службами

Опубліковано: 08.08.2019, 08:13

Бути готовими протистояти будь-яким загрозам рятувальникам допомагають постійні тренування та відпрацювання взаємодії між всіма екстреними службами, які дбають про безпеку громадян та захищають територію України. Тож, фахівці ДСНС регулярно беруть участь у командно-штабних, тактико-спеціальних навчаннях та тренуваннях, в ході яких відпрацьовуються заходи під час ліквідації різного роду надзвичайних подій.

Так, 6 серпня у Хмельницькому, а саме на залізничній на станції Гречани, відбулися пожежно-тактичні навчання, під час яких вогнеборці області та служби взаємодії тренувалися ліквідовувати небезпечні ситуації, які можуть виникнути на залізниці. Зокрема, розглядався сценарій зіткнення вантажівки та потягу. До участі у навчаннях від ДСНС були залучені рятувальники, кінологічний розрахунок, відділення радіаційної та хімічної розвідки, тощо. Для допомоги підрозділам Служби порятунку був також залучений пожежний потяг залізничного вузла, яким до місця аварії були доправлені значні об’єми води та піноутворювача.

Цього ж дня на Вінниччині пройшли спільні тактико-спеціальні навчання рятувальників, газівників та медиків з ліквідації наслідків умовної надзвичайної ситуації, що виникла на газовій котельні. За сценарієм навчань на об’єкті стався витік газу з послідуючим вибухом та пожежею.

У свою чергу, Дамбовитська обласна організація Товариства Червоного Хреста Румунії запросила українських фахівців ДСНС для участі в спільних навчаннях з обміну досвідом у разі надання допомоги цивільному населенню при виникненні надзвичайних ситуацій, зокрема, домедичної допомоги потерпілим. В рамках навчань учасники збору відпрацьовують розгортання табору польового життєзабезпечення, проведення пошуково-рятувальних робіт в горах із залученням пошуково-рятувального центру та волонтерів Червоного Хреста Румунії.

Загалом, тренування та спільні навчання щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також оперативного реагування при виникненні НС триватимуть і надалі по всій території країни.

 


   
Останні новини
16 Серпня09:39 Погребищенські рятувальники працюють над удосконаленням згуртованості та доброзичливості в колективі
16 Серпня09:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку!
16 Серпня07:15 Шановні громадяни, не провокуйте пожеж в екосистемах! (ВІДЕО)
16 Серпня07:15 Вінницькі рятувальники застерігають: будьте вкрай обережні на воді!
14 Серпня07:22 В ДСНС відбулася зустріч з представниками Державної пожежної служби Республіки Польща та ментором української Пошуково-рятувальної команди важкого класу в системі INSARAG
13 Серпня08:15 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
13 Серпня08:15 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 53 особи та ліквідували 1 тис. 530 пожеж
12 Серпня08:19 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
9 Серпня12:57 У Барському та Липовецькому районах рятувальники навчають селян правил безпеки
9 Серпня08:26 В ДСНС обговорили питання удосконалення нормативно-правової бази щодо утворення Центрів безпеки громадян в об'єднаних територіальних громадах
8 Серпня14:06 Ямпільські рятувальники удосконалюють навички емоційної саморегуляції
8 Серпня12:00 Тиврівські рятувальники провели профілактичне відпрацювання с.Ворошилівка
8 Серпня08:16 Рятувальники ДСНС закликають українців дбати про безпеку дітей
8 Серпня08:13 Рятувальники ДСНС відпрацьовують взаємодію між екстреними службами
7 Серпня14:19 Козятинські рятувальники запобігають загибелі людей на водних об’єктах
Останні новини