ГоловнаОстанні новини6 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

В ДСНС відбувся круглий стіл, мета якого — пришвидшити прийняття закону, покликаного врегулювати державний нагляд у сфері техногенної та пожежної безпеки

Опубліковано: 06.11.2019, 08:53

4 листопада, під головуванням заступника міністра МВС Антона Геращенка, в Державній службі з надзвичайний ситуацій відбувся круглий стіл на тему “Страхування відповідальності як механізм фінансового стимулювання бізнесу за принципом інвестування коштів у власну безпеку”.

Участь у заході взяли Голова ДСНС Микола Чечоткін, перший заступник голови Олег Мельчуцький, заступники Голови Микола Ільченко та Руслан Білошицький, директори ряду Департаментів ДСНС. Страховий сегмент представляли член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків державних послуг Олександр Залетов, віце-президент Ліги страхових організацій України Романа Навальківська, генеральний директор Асоціації “Страховий бізнес” В'ячеслав Черняхівський, перший заступник голови Української пожежної страхової компанії Тетяна Мосійчук.

Під час свого вступного слова Голова ДСНС Микола Чечоткін зазначив, що, починаючи з 2016 року, спеціалісти Державної служби з надзвичайних ситуацій ДСНС працювали над розробкою законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо способів здійснення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки». 26 вересня 2018 року законопроект було схвалено на засіданні Уряду та направлено до Верховної Ради України. Пізніше документ був відкликаний з парламенту, оскільки чинне законодавство передбачає повторне погодження документу у випадку переобрання Верховної Ради та Уряду.

Через те, формат сьогоднішнього круглого столу - це своєрідне продовження консультацій Державної служби з надзвичайних ситуацій, яка виступала ініціатором даного законопроекту, з фахівцями Державної регуляторної служби, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, зі страховими організаціями та представниками вітчизняного бізнесу.

Директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Олександр Щербаченко, беручи слово, зазначив, що спільними зусиллями МВС, ДСНС, Нацкомісії з регулювання у сфері ринків фінансових послуг та операторів ринку страхових послуг, потрібно популяризувати даний документ серед суспільства, аби сприяти його якомога швидшому прийняттю. Адже, згідно Програми діяльності Уряду, до 2024 року необхідно запровадити сучасну систему управління ризиками, яка стимулюватиме підприємців частину прибутку витрачати на власну безпеку та дозволить максимально відшкодовувати збитки у разі виникнення пожеж за рахунок страхових виплат.

За результатами круглого столу сторони домовились провести повторну зустріч через п'ять днів, спільно напрацювавши більш дієві механізми стимулювання вітчизняного бізнесу до інвестицій у власну безпеку.

10.jpg7.jpg

 


   
Останні новини
20 Листопада14:00 Увага! Попередження про пориви вітру
20 Листопада12:11 На Вінниччині бійці ДСНС провели пожежно-профілактичне відпрацювання в сільській місцевості
20 Листопада08:33 Піротехнічні розрахунки ДСНС України продовжують роботи з розмінування в районі розведення сил (ВІДЕО)
20 Листопада07:31 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
19 Листопада14:46 м.Ладижин: рятувальники провели відпрацювання у приватному житловому секторі
19 Листопада10:43 Вітання працівникам гідрометеорологічної служби
19 Листопада08:35 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 39 осіб та ліквідували 1 тис. 48 пожеж
18 Листопада08:17 Піротехніки ДСНС продовжують обстеження територій на лінії розмежування на наявність вибухонебезпечних предметів
18 Листопада08:00 Рятувальники Вінниччини закликають дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті
15 Листопада08:27 Піротехніки ДСНС продовжують обстеження територій на лінії розмежування на наявність вибухонебезпечних предметів (ВІДЕО)
14 Листопада15:07 Ладижинські рятувальники провели навчання з ліквідації умовної пожежі в мотелі та профілакторії
14 Листопада14:37 Вінницький район: рятувальники провели навчання у виправній колонії
14 Листопада14:00 Вінницькі рятувальники за «колективний імунітет» (ВІДЕО)
14 Листопада08:09 Регулярні тренування підсилюють готовність і спроможність підрозділів ДСНС України до дій за призначенням
14 Листопада08:07 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
Останні новини