ГоловнаОстанні новини6 Квітня, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники щоденно долучаються до комплексу заходів, спрямованих на протидію поширення коронавірусної інфекції

Опубліковано: 06.04.2020, 10:28

В рамках комплексної роботи, направленої на протидію поширенню коронавірусної інфекції, рятувальники безперервно здійснюють протиепідемічну заходи по всій країні.

Зокрема, 3 квітня рятувальники 5 Державної пожежно-рятувальної частини здійснили санітарну обробку на території місцевого гуртового продуктового ринку на вул. Князів Коріатовичів у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області, розпиливши спецрозчин через ручний ствол “Protek”, поданий від пожежної автоцистерни.

Для виконання завдань рятувальники перебували у засобах індивідуального захисту.

Загалом було продезінфіковано близько 1500 кв. м території ринку. Подібні заходи на території міста триватимуть і надалі.

У зв’язку з діагностуванням нових випадків захворювання на коронавірус та на виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків НС, пов’язаної з COVID-19 у Херсонській області Служба 101 посилила заходи для боротьби з небезпечною хворобою.

2 квітня встановлено додаткові блок-пости на в’їздах та виїздах з м.Херсона у різних напрямках та в деяких районах області, де чергують поліцейські, прикордонники, рятувальники та медики. Від обласного відомства ДСНС залучено 6 одиниць техніки та 3 палатки. На чергуванні знаходяться 19 чоловік особового складу.

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції щоденно рятувальники Вінниччини, у спеціальних захисних костюмах, проводять дезінфекцію спеціальними розчинами у під'іздах багатоквартирних житлових будинків, зупинках транспортних засобів, дитячих майданчиках, продовольчих ринках, аптеках та у інших місцях, де у період карантинних заходів можуть перебувати люди.

Так, 2 квітня роботи з дезінфекції бійцями ДСНС були проведені у містах Ладижин, Тростянець, Бершадь та Шаргород. Зокрема, рятувальники державної пожежно-рятувальної частини №7 селища Літин провели спеціальну обробку в Літинській виправній колонії (№123).

Для проведення дезінфекції використовувалася спеціальна суміш, яка є цілком безпечною для людей і тварин, а також не шкодить металу, деревині та забезпечує надійний змив органічних та неорганічних речовин з будь-яких поверхонь.

Задля інформування громадян про необхідність дотримуватися санітарно-гігієнічних норм і правил, спрямованих на запобігання зараженню коронавірусною інфекцією, Службою порятунку, організовано курсування автомобілів, обладнаними гучномовними пристроями.

Такі автомобілі курсують вулицями міст та районних центрів і здійснюють інформування населення області про правила поведінки в період надзвичайної ситуації.

Рятувальники Дніпропетровщини продовжують проводити роботи, спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції.

Кожного дня вулицями населених пунктів курсують автомобілі ДСНС, обладнані гучномовцями.

Машини транслюють повідомлення про необхідність дотримання умов карантину, а саме: не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей та дбати про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним.

Спеціально створені мобільні робочі групи, до складу яких входять працівники Держспоживслужби, співробітники Національної поліції, ДСНС а також медичні працівники, регулярно здійснюють рейдові інспектування суб’єктів господарювання та слідкують за виконанням профілактичних і протиепідемічних заходів.

Так, сьогодні, 2 квітня, рятувальники Петропавлівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області у складі такої групи провели рейд по об’єктам громадського призначення селища міського типу Петропавлівка.

Такі ж заходи відбулися у місті Покров та у селищі Широке Широківського району.

Під час профілактичних бесід, рятувальники звертались до громадян з проханням під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше, ніж 2 метри та завжди дотримуватись заходів особистої гігієни, адже це - найдієвіший спосіб запобігти зараженню вірусом.

Окрім цього, аби запобігти розповсюдженню вірусних захворювань, співробітники підрозділів Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, за допомогою спеціального обладнання та пожежної техніки регулярно проводять дезінфекцію пішохідних зон та зупинок міського автотранспорту. Це є вкрай необхідним, бо щодня там перебуває велика кількість людей.

Зокрема,  дезінфекцію проведено у місті Кривий Ріг, селищі міського типу Широке Широківського району та селищі Юр’ївка Юр’ївського району.

У межах боротьби з поширенням коронавірусної інфекції рятувальники дезінфікують під’їзди житлових будинків. Адреси, на яких необхідно проводити дезінфекційні заходи надає виключно Полтавська міська рада згідно рішення комісії ТЕБ та НС. Загалом, 2 квітня у м. Полтава рятувальники проводять дезінфекцію 7-ми окремих житлових будинків. Також, дана робота проводиться і у інших містах та районних центрах області.

Для дезінфекції використовується спеціальний хлорвмісний розчин «Нью Таб» та «Нью Дез» безпечний для людей і тварин, але вбиває цілу низку вірусних та бактеріальних інфекцій. Даний розчин надає міська влада і він рекомендований «Полтавським обласним лабораторним центром міністерства охорони здоров’я України».

 

Шановні громадяни!

Задля вашої безпеки, а також з метою запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення, Служба порятунку закликає вас суворо дотримуватись карантинних та противірусних заходів!

Свідомо та відповідально дослухайтесь до застережень екстрених служб і без потреби не залишайте місце проживання!


   
Останні новини
2 Червня17:30 З початку 2020 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 23 тисячі вибухонебезпечних предметів
2 Червня10:28 У боротьбі з розповсюдженням коронавірусної інфекції Covid-19 в Україні, рятувальники ДСНС провели спецобробку вже більше 47 тис. об’єктів та 43 тис. км автодоріг
2 Червня07:00 Рятувальники закликають дорослих дбати про безпеку дітей!
2 Червня06:58 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 34 особи та ліквідували 641 пожежу
2 Червня06:55 Рятувальники вітають з Міжнародним днем захисту дітей та закликають до спільної відповідальності за життя й здоров'я маленьких громадян
1 Червня15:09 Рятувальники Вінниччини перевірили акваторію міського пляжу в м.Ладижин
1 Червня08:33 У боротьбі з розповсюдженням коронавірусної інфекції Covid-19 в Україні, рятувальники ДСНС провели спецобробку вже більше 46 тис. об’єктів та 43 тис. км автодоріг
31 Травня08:24 Служба порятунку закликає громадян дотримуватися правил перебування у природних екосистемах
30 Травня07:00 З початку виконання протиепідемічних заходів силами ДСНС вже оброблено 45 тис. 467 об’єктів та 43 тис. 125 км автодоріг
30 Травня07:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
30 Травня07:00 Увага! Попередження про пориви вітру
27 Травня10:00 Рятувальники проводять комплексні заходи, аби убезпечити відпочинок громадян на водоймах
27 Травня08:17 З початку 2020 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 21 тисячу вибухонебезпечних предметів
27 Травня08:03 З початку 2020 року в Україні сталося вже понад 13 тисяч пожеж у житловому секторі
26 Травня08:01 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 32 особи та ліквідували 975 пожеж
Останні новини