ГоловнаОстанні новини27 Травня, 2020р.
 Версія для друку

Рятувальники проводять комплексні заходи, аби убезпечити відпочинок громадян на водоймах

Опубліковано: 27.05.2020, 10:00

Для того, щоб зменшити кількість трагічних випадків на воді, як відпочивальників, так і любителів риболовлі, рятувальники тренуються ефективно реагувати на можливі надзвичайні події на водоймах.

Зокрема,  у Херсонській області рятувальники провели навчання з працівниками комплексу рибалки та відпочинку «Дельта Дніпра". 26 травня білозерські рятувальники завітали до комплексу рибалки та відпочинку «Дельта Дніпра», де провели навчання з працівниками щодо поведінки у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. На практиці показали, як правильно користуватися вогнегасниками та після відповідного інструктажу надали можливість усім бажаючим власноруч ліквідувати умовну пожежу. Також продемонстрували поетапне використання пожежної мотопомпи. По завершенню присутні отримали від рятувальників інформаційні буклети з порядок дій у разі виникнення пожежі.

Водночас, на Донеччині фахівці водолазних пошуково-рятувальних робіт Головного управління продовжують обстежувати акваторію Азовського моря

З метою попередження травмування та загибелі людей на водних об’єктах, фахівці групи пошукових водолазно-рятувальних робіт частини водолазних пошуково-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області обстежують акваторію Азовського моря.

Так, 25 травня водолази частини водолазних пошуково-рятувальних робіт провели обстеження дна акваторії Азовського моря. Роботи проводилися за допомогою водолазного спорядження та спеціалізованого обладнання. В результаті проведеною роботи з дна було піднято чимало сміття та металобрухту, що могли б стати причиною нещасних випадків на воді.

Тим часом водолази Аварійно-рятувального загону спеціального призначення отримали спеціальне спорядження в рамках співробітництва державної служби з надзвичайних ситуацій з нідерландським благодійним фондом, водолази Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у м. Києві отримали гуманітарну допомогу у вигляді спеціального спорядження.

Рятувальні жилети, комплексні водолазні системи «Interspiro», утеплювачі костюмів, редуктори, рації з провідним зв’язком, індикатори тиску в балоні, повнолицеві маски з переговорними пристроями, шоломи та ножі для дайверів та багато іншого корисного професійного спорядження, загальною кількістю 130 одиниць отримали столичні водолази. Для багатьох ці назви мало про що можуть сказати, а для водолазів це все є запорукою успішного виконання поставлених цілей – порятунок людського життя. А ми маємо надію, що з новим оснащенням, робота наших водолазів стане для них більш безпечною, а екіпірування довго служитиме вірою та правдою на користь власникам.
 

Зважаючи на кількість надзвичайних подій на воді з початком весняно-літнього періоду, ДСНС закликає громадян суворо дотримуватись правил безпеки на водних об’єктах!

Зважайте на попередження екстрених служб та не ризикуйте здоров'ям заради сумнівного задоволення!


   
Останні новини
7 Липня12:49 Козятинський район:рятувальники нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності
7 Липня07:58 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків негоди в Україні (ВІДЕО)
7 Липня07:57 Рятувальники закликають громадян бути обережними під час Івана Купала та нагадують про правила відпочинку на водоймах
7 Липня07:55 Президент України Володимир Зеленський передав орден «Золота Зірка» дружині загиблого Героя України Сергія Шатохіна
7 Липня07:45 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні!
7 Липня07:14 Рятувальники закликають дорослих дбати про безпеку дітей!
6 Липня14:31 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 52 особи та ліквідували 1 тис. 453 пожежі
6 Липня14:03 м.Гнівань: рятувальники удосконалювали “емоційну стійкість”
6 Липня10:36 Рятувальники Вінниччини продовжують нагадувати правила безпечного поводження на воді (ВІДЕО)
6 Липня07:33 Рятувальники нагадали громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм (ВІДЕО)
5 Липня08:34 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні!
4 Липня07:12 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні!
4 Липня07:00 Італійське обладнання та техніка допомагатимуть Прикарпаттю подолати наслідки стихійного лиха (ФОТО, ВІДЕО)
4 Липня07:00 ДСНС здійснює заходи для імплементації європейської Директиви, спрямованої на оцінку та управління ризиками затоплення
3 Липня08:57 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків негоди в Україні (ВІДЕО)
Останні новини