ГоловнаОстанні новини28 Листопада, 2020р.
 Версія для друку

В ДСНС відбулась відеоконференція з представниками проєкту “Програма PPRD East IIІ”

Опубліковано: 28.11.2020, 09:20

25 листопада в ДСНС відбулась ввідна відеоконференція, під час якої представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій мали можливість визначити й обговорити з представниками проєкту Європейського СоюзуПрограма PPRD East IIІосновні національні пріоритети в рамках реалізації Програми ЄС з попередження, готовності та реагування на катастрофи природного та техногенного характеру країн Східного партнерства.

Відтак, в рамках співпраці ДСНС України і Генерального Директорату ЄС з надзвичайних ситуацій та гуманіторної допомоги, розпочалася третя фаза PPRD East.

Під час заходу заступник начальника Управління європейської інтеграції та міжнародного співробітництва ДСНС України Назар Боришкевич презентував іноземним партнерам напрямки діяльності української Служби порятунку та представив основні досягнення реалізації другої фази Програми ЄС.

Він зазначив, що міжнародний обмін досвідом у сфері управління ризиками катастроф є надзвичайно важливим для Служби.

Водночас європейською стороною, яку представили головним чином директорка Програми ЄС Маріель Петерсон, керівниця команди експертів Магда Степанян та інші, було презентовано робочі пакети даної Програми та сформовано основні цілі PPRD East IIІ.

У підсумку, сторони домовилися до кінця поточного року визначити головні напрямки діяльності та шляхи реалізації третьої фази Програми щодо попередження, готовності та реагування на надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру для країн Східного партнерства ЄС аби надалі ефективно її впроваджувати. 

Довідково: ДСНС України є головним бенефіціаром Проекту ЄС, метою якого є посилення та розвиток спроможності країн-учасниць Східного партнерства у сфері цивільного захисту шляхом залучення експертної та технічної підтримки ЄС. Проект спрямований на сприяння розвитку у країн-партнерів потенціалу цивільного захисту для запобігання стихійному лиху, забезпечення готовності і реагування держав-партнерів, поступового наближення до механізму цивільного захисту ЄС та одночасного поліпшення співпраці між ними.

2.jpg  


   
Останні новини
27 Січня16:59 Перший заступник Голови ДСНС взяв участь у позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
27 Січня15:45 м.Іллінці: рятувальники провели роз'яснювальну роботу серед містян
27 Січня15:15 Попередження про метеорологічні явища
27 Січня14:18 На Вінниччині рятувальнику продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу в сільських населених пунктах
27 Січня14:04 Історія становлення Державної пожежно-рятувальної частини №1
27 Січня12:50 До уваги водіїв: попередження про суттєве погіршення погодних умов, що призведе до порушення та припинення руху транспорту!
27 Січня11:45 Шаргородський район: рятувальники провели роз'яснювальну роботу серед населення Мурафської ОТГ
27 Січня08:12 Рятувальники Вінниччини навчають селян правилам безпеки життєдіяльності
27 Січня08:01 Рятувальники нагадують громадянам правила безпечного обігріву помешкань (ВІДЕО)
27 Січня08:00 Рятувальники Вінниччини нагадують батькам про необхідність дбати про безпеку дітей!
27 Січня08:00 В Україні продовжують роботу пункти обігріву для населення
26 Січня08:00 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 120 осіб та ліквідували 1 тис. 435 пожеж
25 Січня08:18 Надзвичайники Вінниччини закликають не ризикувати своїм життям та не виходити на тонку кригу!
24 Січня09:36 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов!
24 Січня09:33 Надзвичайники закликають не ризикувати своїм життям та не виходити на тонку кригу!
Останні новини