ГоловнаОстанні новини28 Листопада, 2020р.
 Версія для друку

В ДСНС України відбулось 8-ме Засідання Змішаної Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва у форматі відеоконференції

Опубліковано: 28.11.2020, 08:39

26 листопада в ДСНС України відбулось 8-ме Засідання Змішаної Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва у форматі відеоконференції.

У засіданні взяли участь заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – торговий представник України Тарас Качка, заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслан Білошицький та інші. Французьку сторону представили: керівник Служби з двосторонніх економічних питань та міжнародної підтримки підприємств (Генеральна дирекція казначейства Франції) Мюріель Ляку-Лябарт, голова економічного відділу Посольства Франції в Україні Жан-Жак Гійодо, голова Бюро Fininter 2 (Бюро з державного фінансування експорту) Венсан Маріне, заступник директора служби з питань міжнародної торгівлі при Управлінні європейських та міжнародних справ Міністерства екологічних перетворень та солідарності Франції Олів’є Робіне.

Під час заходу сторони спілкувалися про перспективи розвитку торговельно-економічного співробітництва; проекти, що фінансуються французькою стороною та перебувають в процесі реалізації (стосовно гвинтокрилів (AIRBUS Helicopters), патрульних катерів (OCEA), будівництва станції питної води в м. Маріуполь (BETEN/STEREAU).

Також учасники Комісії обговорили фінансування проектів, що наразі на стадії переговорів. Один з таких стосується постачання до України пожежних автодрабин від французького виробника RIFFAUD.

Розкриваючи це питання, до присутніх звернувся заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслан Білошицький. Він поінформував, що делегація ДСНС за попередньою домовленістю з французькимим колегами відвідала у листопаді поточного року Департамент служби пожежної безпеки та порятунку міста
Сен е Марн (Франція), та зустрілася з керівником департаменту полковником Еріком Гаяром. Після цього українська сторона завітала до провідної французької компанії — виробника пожежної техніки Echelles Riffaud, де ознайомилась із виробничими потужностями та її продукцією. За результатами робочого візиту, делегація ДСНС визначила технічні характеристики пожежних автодрабин та їх комплектацію, можливих до постачання для потреб ДСНС.

Французька сторона зобов'язалась у найкоротший термін розглянути пропозиції ДСНС і надати інформацію щодо вартості та термінів постачання”, - підкреслив Руслан Білошицький. “Крім того попередньо досягнуто домовленості локалізації часткового виробництва пожежних автодрабин на території України”, - додав він.

Заступник Голови ДСНС України підкреслив, що українська сторона дуже зацікавлена у співробітництві з французькими колегами і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю та реалізацію суспільно важливих проектів.


   
Останні новини
27 Січня16:59 Перший заступник Голови ДСНС взяв участь у позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
27 Січня15:45 м.Іллінці: рятувальники провели роз'яснювальну роботу серед містян
27 Січня15:15 Попередження про метеорологічні явища
27 Січня14:18 На Вінниччині рятувальнику продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу в сільських населених пунктах
27 Січня14:04 Історія становлення Державної пожежно-рятувальної частини №1
27 Січня12:50 До уваги водіїв: попередження про суттєве погіршення погодних умов, що призведе до порушення та припинення руху транспорту!
27 Січня11:45 Шаргородський район: рятувальники провели роз'яснювальну роботу серед населення Мурафської ОТГ
27 Січня08:12 Рятувальники Вінниччини навчають селян правилам безпеки життєдіяльності
27 Січня08:01 Рятувальники нагадують громадянам правила безпечного обігріву помешкань (ВІДЕО)
27 Січня08:00 Рятувальники Вінниччини нагадують батькам про необхідність дбати про безпеку дітей!
27 Січня08:00 В Україні продовжують роботу пункти обігріву для населення
26 Січня08:00 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 120 осіб та ліквідували 1 тис. 435 пожеж
25 Січня08:18 Надзвичайники Вінниччини закликають не ризикувати своїм життям та не виходити на тонку кригу!
24 Січня09:36 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов!
24 Січня09:33 Надзвичайники закликають не ризикувати своїм життям та не виходити на тонку кригу!
Останні новини