ГоловнаОстанні новини14 Травня, 2021р.
 Версія для друку

МВС розробило проект Стратегії громадської безпеки та цивільного захисту України

Опубліковано: 14.05.2021, 08:19

Громадська безпека – це забезпечення двох принципових складових: безпека людини та безпека Держави. Основна мета МВС – створення безпечного середовища для кожного українця, у якому забезпечені права людини, захищені кордони держави, надається швидкий та якісний поліцейський сервіс й ефективна допомога у разі надзвичайної ситуації.

Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив 11 травня під час Всеукраїнського форуму «Україна 30». 

«Для втілення цієї мети ми – на виконання затвердженої Президентом України Володимиром Зеленським Стратегії національної безпеки – розробили проект Стратегії громадської безпеки та цивільного захисту України. У ній сформульовано бачення  розвитку цього надважливого сегменту безпеки», - сказав Арсен Аваков. 

Міністр внутрішніх справ зазначив, що Стратегія – це великий програмний документ, який дасть можливість системно, крок за кроком, збудувати потужний і злагоджений механізм, що відповідає викликам сьогодення.

Зокрема, цього року стартував проект «Реформування гідрометеорологічної служби ДСНС». Державна служба з надзвичайних ситуацій буде співпрацювати із американською  компанією "BARON - Critical Weather Intelligence" у сфері гідрометеорологічної діяльності, відповідний меморандум підписали у МВС. 

«Раннє виявлення та прогнозування небезпечних гідрометеорологічних процесів (ураганний вітер, шквали, смерчі, град, повені, ожеледиця дорожнього покриття, прогнозування пожежної небезпеки тощо) – дозволить скоротити час відповідного реагування, мінімізувати наслідки, а головне – зберегти людські життя»,  - наголосив Арсен Аваков.

Також МВС розгортає інфраструктуру обслуговування авіаційної техніки у Ніжині. «Там будуть обслуговуватись гелікоптери ДСНС, прикордонників, Нацгвардії та поліції. У перспективі цей майданчик стане центром технічного обслуговування гелікоптерів також для наших європейських партнерів», - сказав міністр.

Арсен Аваков наголосив, що у планах на цей рік – отримання ще 28 гелікоптерів для потреб усіх служб системи МВС. Наразі Національна поліція отримала перші 2 сучасні гелікоптери H145 Airbus Hellicopters, 2 гелікоптери Н125 отримала Держприкордонслужба, 8 машин – вже стали до роботи у Державній службі з надзвичайних ситуацій та Нацгвардії.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що цього року спільно з Міністерством охорони здоров’я, МВС запровадило систему аеромеди́чної евакуації та підтримки трансплантології із залученням авіації МВС.

Цього ж дня, в рамках проведення Всеукраїнського форму «Україна 30», МВС продемонструвало сучасну техніку, яка використовується всіма підрозділами системи міністерства. 

CIxVCZx8NXeqVD3XYoE3HjKJXRgKarrcDBmLUI5P.jpeg

Q4KElPuBgbbdAlX5YomYF18Rnr1zQSxtovYpK2yw.jpeg

7VjAAAingIlTpMmFLg82DNgb8dztTflsZd0UloqA.jpeg

NzJFidyMRejRnrC0br1r4Jts7Zaq9YaVLAC94s02.jpeg

Zt9IlkjF1fi4dybwcxuOt9Fe7J6Istpt3NXbl3LH.jpeg

 За матеріалами Департаменту комунікації МВС України


   
Останні новини
17 Червня10:12 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні
17 Червня08:39 У Києві розпочала роботу XIX Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех - 2021»
17 Червня08:08 Рятувальники застерігають громадян від необережного поводження з вогнем у пожежонебезпечний період!
17 Червня08:00 Рятувальники Вінниччини нагадують батькам про необхідність дбати про безпеку дітей!
16 Червня15:07 Вінниця: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на об’єкті енергетики (ВІДЕО)
16 Червня14:40 м.Іллінці: з рятувальниками проведено тренінг “Вирішуємо конфлікти”
16 Червня08:37 Попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні
15 Червня16:39 Випускники профільних вишів психологічно готуються до виконання посадових обов'язків
15 Червня10:17 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 22 людини та ліквідували 816 пожеж
15 Червня09:55 Служба порятунку закликає не провокувати пожежі в екосистемах країни!
15 Червня08:51 У перший місяць літа на водоймах країни загинуло вже 9 дітей!
12 Червня09:53 Від початку літа на водоймах України загинуло 23 людини — рятувальники закликають не нехтувати правилами безпеки під час відпочинку!
11 Червня08:31 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
11 Червня08:27 У рамках зустрічі між ДСНС України та компанією Cela Industry відбулося підписання протоколу про наміри щодо придбання спеціалізованого рятувального обладнання – пожежних підйомників
10 Червня12:00 Жмеринські рятувальники провели навчання на хімічно-небезпечному об'єкті (ВІДЕО)
Останні новини