ГоловнаОстанні новини13 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

Голова ДСНС України Микола Чечоткін та ректор КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Бугров підписали Меморандум про співпрацю

Опубліковано: 13.09.2021, 08:52

Сьогодні,10 вересня, у Києві Голова ДСНС України Микола Чечоткін та ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров підписали Меморандум про співпрацю.

Відтак, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Київський національний університет імені Тараса Шевченка будуть взаємодіяти у сфері освіти для підготовки висококваліфікованих фахівців для потреб Українського гідрометеорологічного інституту, Українського гідрометеорологічного центру, організацій сфери управління ДСНС, що здійснюють гідрометеорологічну діяльність; проводитимуть спільні заходирозроблятимуть нові освітні і навчально-інформаційні програми, курси і матеріали, спрямовані на підвищення кваліфікації викладачів університету й науковців інститутів НАН та ДСНС тощо.

За словами Голови СлужбиКиївський національний університет імені Тараса Шевченка – це провідний вищий навчальний заклад України, який здійснює підготовку фахівців у галузі метеорології й кліматології, гідрології й гідроекології, а значна частка випускників університету поповнює молоді кадри наукових установ, оперативних підрозділів та організацій сфери управління ДСНС, які здійснюють гідрометеорологічну діяльність.

Саме тому вкрай важливо ще на стадії підготовки таких спеціалістів об’єднати зусилля освітян, науковців, оперативних працівників з метою отримати в майбутньому сучасних фахівців гідрометеорологів-професіоналів”, – зазначив Микола Чечоткін.

Він додав, що у 2021 році ДСНС розпочала заходи з модернізації, технічного переоснащення та реформування гідрометеорологічних підрозділів Служби, що знов-таки підкреслює необхідність у високопрофесійних кадрах.

У свою чергу, ректор КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Бугров сказав, що розуміє, яка відповідальна місія покладена на Службу порятунку, саме тому для оперативного реагування на можливі природні небезпеки важливою є гідрометеорологічна інформація, прогнози та попередження.

Насамкінець він подякував очільнику ДСНС за співпрацю та висловив сподівання, що вона стане взірцем для інших закладів освіти та державних установ.

untitled-9.jpguntitled-12.jpguntitled-23.jpguntitled-28.jpg


   
Останні новини
25 Вересня08:40 У сезон грибів рятувальники закликають громадян подбати заздалегідь про власну безпеку, вирушаючи до лісу, якщо ж заблукали - телефонуйте за номером 101!
25 Вересня08:00 Рятувальники Вінниччини нагадують батькам про необхідність дбати про безпеку дітей!
23 Вересня15:58 На Вінниччині поліцейські та рятувальники продовжують навчати дітей правилам безпеки
23 Вересня08:36 Увага! Попередження про заморозки на території країни
22 Вересня16:39 Ладижинські рятувальники разом з поліцейськими провели інформаційно-пізнавальний захід для учнів "День з поліцейським та рятівником"
22 Вересня08:35 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 64 тисячі вибухонебезпечних предметів
22 Вересня08:19 На Донеччині тривають відновлювальні роботи у прифронтових населених пунктах
21 Вересня09:02 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
21 Вересня08:27 Попередження про заморозки на території країни
20 Вересня16:37 На Вінниччині тривають інформаційно-профілактичні заходи “День з поліцейським та рятівником”
20 Вересня09:15 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 2 тис. 428 пожеж
18 Вересня09:37 На Вінниччині рятувальники разом з поліцейськими навчають школярів правилам безпеки
18 Вересня09:26 Лауреати Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник року" отримали нагороди від Глави Держави
18 Вересня09:24 До Дня рятівника Президент України вручив державні нагороди
18 Вересня08:31 В українських закладах освіти стартували інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»
Останні новини