ГоловнаОстанні новини14 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

На Миколаївщині розпочалась комплексна перевірка територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту

Опубліковано: 14.09.2021, 08:31

13 вересня в сесійній залі Миколаївської облдержадміністрації  відбулась установча нарада, щодо комплексної перевірки стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки і діяльності аварійно-рятувальних служб Миколаївської області. Захід триватиме з 13 по 24 вересня та здійснюватиметься відносно Миколаївської обласної державної адміністрації, регіональної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій; обласної територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ та її ланок; евакуаційних комісій; підрозділів з питань цивільного захисту; спеціалізованих служб цивільного захисту; аварійно-рятувальних служб; місцевої та добровільної пожежної охорони;  установ та організацій, що залучаються до виконання заходів цивільного захисту.

Нараду відкрив голова Миколаївської облдержадміністрації  Віталій Кім та закликав присутніх членів регіональної комісії ТЕБ і НС, керівників регіональних спеціалізованих служб цивільного захисту, голів РДА, ТГ, начальників територіальних підрозділів Головного управління  ДСНС України у Миколаївській області сприяти роботі комісії та відпрацювати на сто відсотків усі необхідні заходи.

Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький зазначив: «Головна мета комплексної перевірки – це надати всебічну допомогу у питаннях реалізації державної політики у сфері цивільного захисту. Це стосується і методичного, і інформаційного, і практичного боку даного питання. Оскільки саме питання цивільного захисту є наразі пріоритетним не лише для ДСНС, але й для всієї країни».

Своєю чергою, начальник управління техногенної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС, заступник голови комісії Тарас Поліщук представив членів комісії та зауважив, що в  ході перевірки системи цивільного захисту будуть надаватися раптові ввідні. Це здійснюватиметься задля того, аби перевірити продуктивність та оперативність реагування всіх служб на можливу надзвичайну ситуацію.

Також, усі присутні переглянули відеоролик щодо характеристики Миколаївської області та заслухали доповідь начальника управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Євгена Проніна, щодо характеристики стану техногенно-екологічної безпеки цивільного захисту області.

DSC_0182.JPG DSC_0060.JPG

                                                        DSC_0041.JPG

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


   
Останні новини
25 Вересня08:40 У сезон грибів рятувальники закликають громадян подбати заздалегідь про власну безпеку, вирушаючи до лісу, якщо ж заблукали - телефонуйте за номером 101!
25 Вересня08:00 Рятувальники Вінниччини нагадують батькам про необхідність дбати про безпеку дітей!
23 Вересня15:58 На Вінниччині поліцейські та рятувальники продовжують навчати дітей правилам безпеки
23 Вересня08:36 Увага! Попередження про заморозки на території країни
22 Вересня16:39 Ладижинські рятувальники разом з поліцейськими провели інформаційно-пізнавальний захід для учнів "День з поліцейським та рятівником"
22 Вересня08:35 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 64 тисячі вибухонебезпечних предметів
22 Вересня08:19 На Донеччині тривають відновлювальні роботи у прифронтових населених пунктах
21 Вересня09:02 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
21 Вересня08:27 Попередження про заморозки на території країни
20 Вересня16:37 На Вінниччині тривають інформаційно-профілактичні заходи “День з поліцейським та рятівником”
20 Вересня09:15 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 2 тис. 428 пожеж
18 Вересня09:37 На Вінниччині рятувальники разом з поліцейськими навчають школярів правилам безпеки
18 Вересня09:26 Лауреати Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник року" отримали нагороди від Глави Держави
18 Вересня09:24 До Дня рятівника Президент України вручив державні нагороди
18 Вересня08:31 В українських закладах освіти стартували інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»
Останні новини