ГоловнаОстанні новини18 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

В українських закладах освіти стартували інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»

Опубліковано: 18.09.2021, 08:31

Відучора в Україні стартували інформаційно-профілактичні заходи «День з поліцейським та рятівником», під час яких поліцейські та надзвичайники пояснюватимуть школярам правила безпечної поведінки на дорозі, алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, а також демонструватимуть зразки спеціальної техніки та спецзасоби. Заходи проходитимуть у форматі інтерактивних уроків у період з 13 по 25 вересня.

Так, сьогодні, 14 вересня, на Закарпатті в Ужгороді відбувся перший інтерактивний урок в рамках акції «День із поліцейським та рятувальником». На подвір’ї було велелюдно, адже подивитись на техніку, познайомитися з фахівцями екстрених служб та дізнатися, як запобігти небезпекам, зібралась уся школа № 12. Учням та педагогам розповіли про правила безпечної поведінки під час виникнення пожежі, виявлення вибухонебезпечних предметів, правила дорожнього руху тощо. Зокрема, піротехніки ДСНС показали дітям муляжі вибухонебезпечних предметів і розповіли, як треба діяти у разі виявлення боєприпасів. Також надзвичайники продемонстрували інструменти, якими вони послуговуються при ліквідації дорожньо-транспортних пригод, а також описали «начиння» пожежного автомобіля. Звичайно ж, теорією фахівці екстрених служб не обмежились, тож кожен учень міг спробувати, приміряти та потримати в рухах обладнання й спорядження кожної із служб.

ЗАК.jpg   ЗАК_1.JPG

У свою чергу у Дніпропетровській області вогнеборці спільно з поліцейськими завітали до учнів загальноосвітньої школи №17 міста Павлоград. Під час заходу надзвичайники зупинялись на основних правилах пожежної безпеки, правилах поведінки під час виявлення ВНП, безпеці на воді тощо. Поліцейські розповіли молодому поколінню про правила дорожнього руху, акцентували увагу на поведінці з незнайомими людьми. Рятувальники також провели для дітлахів вікторину про правила безпеки життєдіяльності та перевірили знання номерів екстрених служб міста. По закінченню теоретичної частини малеча мала змогу приміряти бойовий одяг пожежних та бронежилет з каскою поліцейських. Потім дітлахам продемонстрували пожежну техніку та обладнання рятувальників, показали як вогнеборці виконують свою роботу, провели оперативне розгортання з подачею води. Наприкінці заходу всі вихованці школи мали змогу посидіти за кермом пожежного автомобіля і зробити спільне фото з рятувальниками на згадку.

ДНІПРОПЕТ.jpg   дніпропет_1.jpg

13 вересня перші інтерактивні уроки в рамках акції пройшли у загальноосвітніх школах № 11 та № 13, ліцеї №1 та колегіумі м. Сєвєродонецьк, що на Луганщині. Під час спілкування з дітьми надзвичайники та поліцейські роз’яснювали їм, як безпечно поводити себе на дорозі, як діяти у різних надзвичайних ситуаціях. Хлопчики та дівчатка також дізналися багато цікавого про професії рятувальника та поліцейського і ставили гостям багато запитань.

Діти та вчителі подякували за цікаву та корисну інформацію і пообіцяли дотримуватися усіх правил безпеки життєдіяльності.

луг.jpg   луг_1.jpg

У Черкасах перший «День із поліцейським та рятувальником» відбувся у 31 гімназії. Під час заходу рятувальники та поліцейські розгорнули справжнє “містечко безпеки”, де пояснили школярам як діяти у разі виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, продемонстрували спеціальну техніку та обладнання. Найзахопленішим моментом для учнів, як завжди, стало одягання спецодягу та обладунків вогнеборців і поліцейських, “керування” спецавтомобілями та гасіння умовної пожежі.

чер.jpg   чер_1.jpg

Рятувальники, працівники поліції та освітяни наголошують на необхідності проведе ння таких заходів, оскільки навички безпечної поведінки, отримані дітьми зараз, можуть в подальшому убезпечити їх від непоправного та допоможуть зберегти життя.


   
Останні новини
28 Жовтня12:33 У Гайсині рятувальники ліквідували умовну пожежу на підприємстві
28 Жовтня08:43 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
28 Жовтня08:39 ДСНС України та Державна пожежна служба Республіки Польща підсумували результати спільної роботи та визначили напрями співпраці на найближчі роки
28 Жовтня08:36 Рятувальники розгортають Мобільний госпіталь ДСНС України на території Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих у Херсонській області
28 Жовтня08:09 Не провокуйте пожеж в екосистемах! (ВІДЕО)
28 Жовтня08:08 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
28 Жовтня07:50 Рятувальники Вінниччини нагадують громадянам правила безпечного обігріву помешкань
27 Жовтня15:40 На Вінниччині розпочалися навчально-методичні збори із радіаційного та хімічного захисту ДСНС
27 Жовтня14:12 Рятувальники засвоюють нові навички групової взаємодії в колективі
27 Жовтня07:50 Рятувальники ДСНС своїм прикладом закликають українців вакцинуватися (ВІДЕО)
26 Жовтня15:53 Рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання у сільській місцевості
26 Жовтня14:40 На Вінничччині фахівцями ДСНС проведено пожежно-профілактичне відпрацювання
26 Жовтня08:08 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 41 особу та ліквідували 3 тис. 123 пожежі
25 Жовтня15:12 З рятувальниками проведено тренінг “Групова взаємодія в колективі. Вирішуємо конфлікти”
25 Жовтня07:50 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
Останні новини