ГоловнаОстанні новини28 Жовтня, 2021р.
 Версія для друку

ДСНС України та Державна пожежна служба Республіки Польща підсумували результати спільної роботи та визначили напрями співпраці на найближчі роки

Опубліковано: 28.10.2021, 08:39

27 жовтня у режимі онлайн відбулось VIIІ засідання україно-польської Комісії з питань рятування та захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій.

Відкриваючи засідання, голова української частини Комісії, заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький відзначив, що Комісія з питань рятування та захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій є дієвим механізмом, спрямованим на розвиток багатостороннього співробітництва у сферах повноважень ДСНС України та Державної пожежної служби Республіки Польща.

“Завдяки тривалим дружнім відносинам та порозумінню нам стабільно вдається налагоджувати ефективну двосторонню співпрацю, яка приносить продуктивні результати”, - підкреслив він.

Зі свого боку, голова польської частини Комісії, заступник Головного Коменданта Державної пожежної служби Республіки Польща Адам Конєчни зазначив:

«На жаль, з огляду на пандемічну ситуацію у світі, наразі немає можливості зустрітися в режимі офлайн, однак, я вірю, що сьогоднішня зустріч буде плідною, а спільні плани на майбутнє дадуть змогу надалі розвивати співпрацю наших служб. До слова, ДСНС України є нашим найактивнішим партнером і без вашої допомоги нам не вдалось би реалізувати багато цінних ініціатив».

У ході засідання учасники підбили підсумки українсько-польського співробітництва за 2020-2021 роки. Зокрема, говорили про реалізовані програми та проєкти, проведені міжнародні навчання щодо реагування та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, організовані семінари і конференції тощо.

Також обговорили питання щодо можливості польського менторства команди ДСНС важкого класу з проведення пошуково-рятувальних робіт в умовах міста відповідно до норм та стандартів INSARAG.

Так, за словами Руслана Білошицького, Польща зробила значний внесок у формування та подальший розвиток української команди з пошуку та порятунку людей в умовах міста важкого класу.

Крім того, під час засідання учасники розглянули перспективи створення добровільної пожежної охорони на території України за участі польських колег, і обговорили співробітництво в частині створення в Україні регіональних тренінгових центрів порятунку.

Підсумовуючи результати засідання, заступник Голови ДСНС України подякував польським колегам та підкреслив, що Україна орієнтована на досвід провідних європейських країн, а найбільше — на досвід Республіки Польща щодо розвитку добровільної і місцевої пожежної охорони.

“Завдяки спільним зусиллям вже реалізовано низку проєктів, які суттєво підвищили рівень пожежної безпеки в українських громадах. Тож співпраця в даному напрямі є для нас пріоритетною та потребує подальшого розвитку”, - сказав Руслан Білошицький.

photo5463392073928520882.jpgphoto5463392073928520885.jpg


   
Останні новини
29 Листопада09:38 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 62 людини та ліквідували 1 тис. 151 пожежу
29 Листопада08:56 Попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні
29 Листопада08:54 Миколаївська область: пошуково-рятувальні роботи на місці вибуху житлового будинку у м.Нова Одеса завершено
29 Листопада08:33 Пожежі у житловому секторі країни продовжують забирати життя громадян
29 Листопада08:11 Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні: рятувальники закликають громадян захиститися від хвороби (ІНФОГРАФІКА, ВІДЕО)
26 Листопада15:33 Рятувальниці Вінниччини долучилися до акції "16 днів проти насильства"
26 Листопада14:34 Вінницьких рятувальників навчають новим методам психологічної саморегуляції
26 Листопада12:11 В Державній службі України з надзвичайних ситуацій проходить засідання Колегії щодо пріоритетних напрямів розвитку Служби
26 Листопада08:59 Центр супутникового моніторингу та збільшення кількості протипожежних літаків: МВС пропонує новий підхід до ліквідації надзвичайних ситуацій
25 Листопада14:21 м. Вінниця: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання
25 Листопада13:56 Вогнеборці проводять тактико-спеціальні тренування та навчання, під час яких удосконалюють свою професійну майстерність
24 Листопада14:32 На Вінниччині рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання у сільській місцевості
24 Листопада13:57 Рятувальники перевіряють готовність сил та засобів до реагування на ймовірні надзвичайні ситуації в осінньо-зимовий період
24 Листопада08:27 З початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили 80 тис. 244 вибухонебезпечних предмета, у тому числі, 1 тис.006 авіаційних бомб
23 Листопада08:31 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 1 тис. 440 пожеж
Останні новини