ГоловнаСпільні накази
Знайдено: 17

Спільні накази

Спільний наказ ГУ ДСНС України у Вінницькій області, Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної держаної адміністрації та ДУ Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України № 101/552/44-Адм від 18 Квітня 2018р.
Про Регламент взаємодії при виникненні надзвичайних ситуацій пов'язаних з інфекційними хворобами, отруєннями людей та іншими медико–санітарними наслідками
Спільний наказ ГУ ДСНС України у Вінницькій області та ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області № 32/271-О від 6 Лютого 2018р.
"Про затвердження Інструкції про порядок взаємодії Головного управління ДСНС України у Вінницькій області і Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області щодо запобігання та реагування на надзвичайні ситуації, які пов'язані з інфекційними захворюваннями та отруєннями сільськогосподарських тварин"
Спільний наказ ГУ ДСНС України у Вінницькій області та Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації № 11/70 від 15 Січня 2018р.
"Про удосконалення підготовки з надання домедичної допомоги працівників, які не мають медичної освіти"
Спільний наказ ГУ ДСНС України у Вінницькій області та Департаменту житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації № 216/55 від 17 Серпня 2017р.
"Про затвердження Інструкції про порядок обміну інформацією у сфері запобігання виникненню та реагування на надзвичайні ситуації між Головним управлінням ДСНС України у Вінницькій області та Департаментом житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації"
Спільний наказ ГУ ДСНС України у Вінницькій області та Вінницької філії ПАТ “Укртелеком” № 162 /139 від 23 Травня 2017р.
"Про інформаційну взаємодію при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з відключенням об’єктів телекомунікацій та порушеннямзв’язку з населеними пунктами"
Спільний наказ ГУ ДСНС України у Вінницькій області та Вінницького обласного військового комісаріату № 160/269 від 22 Травня 2017р.
"Про порядок взаємодії щодо запобігання та реагування на надзвичайні ситуації на військових об’єктах ЗС України"
Спільний наказ ГУ ДСНС України у Вінницькій області, Служби автомобільних доріг у Вінницькій області та ДП “Вінницький облавтодор” № 158/49/72 від 19 Травня 2017р.
"Про інформаційну взаємодію при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з порушенням (переривом) автомобільного сполучення"
Спільний наказ ГУ ДСНС України у Вінницькій області та Вінницького регіонального управління водними ресурсами № 148/46 від 12 Травня 2017р.
"Про взаємодію при виникненні надзвичайнихситуацій, пов’язаних гідродинамічними аваріями"

    Твіт