ГоловнаПро ГУКерівництвоСторожук Олег Володимирович
 Версія для друку

 

IMG_0699 фотошоп2.jpg

Сторожук Олег Володимирович

 

Заступник начальника Головного управління

із запобігання надзвичайним ситуаціям

 

 

Призначений наказом ДСНС України №439 від 11.08.2015 року

 

Народився 15 липня 1977 року у м. Вінниця. Громадянин України.

 

Освіта: вища, Харківський інститут пожежної безпеки МВС України, рік закінчення - 1999, спеціальність - пожежна безпека, кваліфікація - магістр, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, рік закінчення - 2015, спеціальність - адміністративний менеджмент, кваліфікація - магістр з адміністративного менеджменту.

 

Після закінчення Харківського інституту пожежної безпеки МВС України працював у відділі служби підготовки та пожежогасіння Управління державної пожежної охорони УМВС України у Вінницькій області.

2000-2002 роки працює на посаді інженера групи нормативно-технічної роботи ВДПН Управління державної пожежної охорони України.

 

З січня 2002 року інженер чергової частини центру автоматизованих агрегатизованих систем зв`зку та оперативного управління державної пожежної охорони м. Вінниці. Згодом отримав посаду старшого інженера випробувальної пожежної лабораторії Відділу пожежної безпеки у Вінницькій області Держпожбезпеки МНС України.

З 2003 року очолює сектор планування та контролю Управління пожежної безпеки та аварійно-рятувальних робіт МНС України у Віннцькій області. З цього ж року займає посаду головного фахівця відділу державного пожежного нагляду Управління пожежної безпеки та аварійно-рятувальних робіт МНС України у Вінницькій області, а згодом стає головним фахівцем  відділу державного пожежного нагляду Управління МНС.

З 2006 по 2011 р. працює у вiддiлі державного пожежного нагляду управлiння з питань наглядово-профiлактичної дiяльностi Головного управлiння МНС України у Вiнницькiй областi.  

З 2011 р. займає посаду начальника відділу контролю за діяльністю органів виконавчої влади, кадрового та правового забезпечення Управління Держтехногенбезпеки у Вiнницькiй областi.

 

Указом Президента України від 24 грудня 2012 року № 726/2012 Міністерство надзвичайних ситуацій України та Держтехногенбезпеки України реорганізовані у Державну службу України з надзвичайних ситуацій.

З квітня 2014 року зарахований в кадри Державної служби України з надзвичайних ситуацій та займає керівні посади у Головному управлінні ДСНС у Вінницькій області.

 

Участь у бойових діях: учасник бойових дій з 11.02.2016

Нагороджений державними нагородами України, має відзнаки ВРУ та КМУ. Має нагрудний знак МНС «За заслуги» у 2011 році та Відзнака Президента України «За участь в АТО» в 2016 році.


 

 

 ФОТО

 

 

.

 
    Твіт