ДСНС та Фонд Східна Європа – срібні призери Effie Awards Ukraine

clock
28.11.2023 09:57

ДСНС та Фонд Східна Європа – срібні призери Effie Awards Ukraine
 28.11.2023 10:53
Кампанія з мінної безпеки від ДСНС та Фонду Східна Європа отримала дві нагороди Effie Awards Ukraine 2023 Effie Awards Ukraine – щорічна найавторитетніша нагорода в галузі маркетингових комунікацій в Україні.

Кампанія інформування українців про мінну небезпеку «Дивись під ноги!» отримала «срібло» в категорії Non-profit та «бронзу» — у категорії Crisis Response / Critical Pivot.

Так, у межах кампанії розроблений мобільний застосунок «Розмінування України», проведено навчання ідентифікаторів вибухонебезпечних предметів,  облаштовано інтерактивний клас безпеки для дітей в одному з управлінь ДСНС, проведено серію відкритих уроків на півночі країни, підготовлено дитячу настільну гру тощо. 

Також у співпраці з гуртом ТНМК розроблені пісня з кліпом «Дивись, куди ідеш», підготовлений онлайн-курс «Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш!», співведучим якого став Олег (Фагот) Михайлюта. Ці продукти завоювали популярність серед мільйонів українців, їх відзначають журі міжнародних комунікаційних премій.  

З повним кейсом можна ознайомитись за покликанням: https://bit.ly/mine_safety_awareness_campaign

Авторитетне журі уважно вивчило всі подані на конкурс кейси та дійшло висновку, що кампанія «Дивись під ноги!» є актуальною та ефективною. Завдяки їй щоп’ятий українець дізнався про основні правила мінної безпеки.

Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях передав нагороду очільнику ДСНС Володимиру Демчуку та подякував за плідну та ефективну роботу задля безпеки громадян.

“Головна нагорода для нас – це збереження людських життів. Саме про це наша кампанія. Саме задля безпеки людей ми працюємо”, - зазначив т.в.о. Голови ДСНС України Володимир Демчук.

Effie Awards – найбільша нагорода в галузі маркетингових комунікацій, заснована в Нью-Йорку 1968 року. Вона оцінює ефективність комунікацій — і сьогодні перемога в конкурсі є глобальним символом успіху в індустрії.

Схожі матеріали