Контраст
Шрифт

Рятувальники Вінниччини взяли участь в обговоренні питань щодо створення безпечного та відкритого середовища для молоді

clock
28.11.2023 08:21

27 листопада рятувальники Вінниччини в рамках Круглого столу взяли участь в обговоренні питань щодо створення безпечного та відкритого середовища для усіх учнів, студентів та освітян Вінниці з урахуванням гендерного підходу.

Проєкт реалізується Громадською організацією «Соціальна перспективаа» завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в межах проєкту «Жінки. Мир. Безпека».  

Зокрема,  перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Григорій Горбачук розповів про створення класів безпеки в освітніх закладах.  

Експерт з просторового планування, КП «Агенція просторового розвитку» ВМР Максим Кравчук слушно наголосив на необхідності інклюзивних рішень та усунення перешкод і доступу до будівель усіх категорій населення.  

Своєю чергою, Ельга Нікітюк розповіла про методику проведення аудиту територій у Вінниці та звернула увагу на тому, що його може провести кожен громадянин з метою розпізнавання, запобігання і реагування на ті чи інші безпекові виклики.  У рамках проєкту «Безпечне місто та освіта у світлі РПД 1325. Вінниччина» молодь зможе висловити свої думки та ідеї щодо вирішення безпекових проблем.

Схожі матеріали